ГоловнаТуреччинаЕрдоган вводить в Туреччині комендантську годину: в Анталії і Стамбулі посилюються заходи

Ердоган вводить в Туреччині комендантську годину: в Анталії і Стамбулі посилюються заходи

Велика частина території Туреччини, в тому числі Стамбул і курортна провінція Анталія, виявилися в числі «червоних» зон з високою небезпекою по коронавірус. У підсумку на вчорашньому засіданні уряду Туреччини президент Реджеп Тайіп Ердоган наказав ввести дводенну комендантську годину у вихідні в усіх містах червоною категорії, а також інші обмежувальні заходи. Окремим пунктом стануть заходи, введені на майбутній місяць Рамадан, який в цьому році пройде з 13 квітня по 13 травня.

«Якщо ми не зможемо скоротити ці цифри, ми відстанемо в процесі нормалізації, – заявив Ердоган, – ми заплатимо за це високу ціну у фінансовому відношенні, в торгівлі і в туристичному секторі». Про це заявив турецький президент.

Всього на території «червоних» провінцій виявилося 58 регіонів і 80% населення Туреччини. Свіжі дані показують, що в Туреччині за останню добу протестовано 225 тис. чоловік, з них 32.4 тис. показали позитивний результат по коронавірус, госпіталізовано, правда, всього 1.3 тисячі хворих. Втім свіжі дані по числу хворих в турецьких провінціях на сайті covid19.saglik.gov.tr ​​поки не оновлені, показуючи цифри за позаминулий тиждень.

Що стосується вакцинації – то вона поступово рухається. За офіційними даними, Туреччина на сьогоднішній день зроблено понад 15.1 мільйона щеплень. Більш 8.5 мільйона чоловік отримали свої перші дози, а більш 6.6 мільйона чоловік пройшли курс з двох доз. Однак зростання захворюваності це поки не гальмує.

Ердоган вводить в Туреччині комендантську годину: в Анталії і Стамбулі посилюються заходи

Заходи, заявлені президентом Ердоганом в рамках комендантської години полягають у наступному:

На всій території країни буде діяти комендантська година на вихідних, при цьому в містах, які піддаються дуже високому ризику зараження коронавірусів – тобто в «червоних» провінціях, буде проводитися повне блокування по вихідним – тобто цей захід торкнеться Стамбула і Анталії, а також навколишніх курортних міст.

Загальнонаціональна комендантська година з 21:00 до 5:00 також триватиме.

В щодо «безпечних» зонах всі ресторани і кафе в країні будуть працювати з максимальним завантаженням в 50%. На час Рамадану всі вони перейдуть виключно на доставку їжі на винос.

Також будуть заборонені традиційні трапези – багатолюдні іфтари і сніданки.

Офіційних уточнень по туристам поки не надходило. Але швидше за все, в Туреччині щодо іноземних туристів збережеться колишня політика: туристів обмеження комендантської години безпосередньо не торкнуться. Однак всі непрямі обмеження на них будуть поширюватися: за межами готелю туристам доведеться стикатися з обмеженнями роботи ресторанів, кафе і магазинів. Також доведеться дотримуватися маскового режиму і носити з собою документи. Чи будуть знову вводитися будь-які додаткові обмеження в готелях – поки також офіційно нічого не сказано.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Турок похвалився, на який обман ведуться лише українські туристи

«Українці, народ довірливий, є пара хитрощів, на які ведеться...

Туреччину засипало снігом, побило градом і залило зливами

Травнева погода дає сюрпризи не лише українцям. Курортну провінцію...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...

У Венеції штрафують туристів, які не сплатили податок

Італійська влада запровадила новий податок для туристів у Венеції....