ГоловнаТуреччинаДо 15 років в'язниці за відпочинок із підробленим лікарняним загрожує жителю Туреччини

До 15 років в’язниці за відпочинок із підробленим лікарняним загрожує жителю Туреччини

Турецька прокуратура вимагає до 15 років ув’язнення для працівника, який надав підроблену медичну довідку з чотириденною відпусткою через хворобу. Виявилося, що чоловік справді провалявся усі 4 дні, але не в лікарні, а на пляжі популярного курорту Мерсін, повідомляє Hurriyet Daily News.

За інформацією видання, у липні минулого року чоловік на ім’я Саїд У. повідомив свого начальника Мехмета Евріма про те, що хворий і не може працювати, і надіслав йому медичний висновок про чотириденний лікарняний. Коли ошуканець відмовив босу в проханні відвідати його в лікарні або вдома, менеджер запідозрив недобре і почав власне розслідування.

Начальник встановив, що його співробітник ніколи не був у державній лікарні Чумра в провінції Конья, звідки нібито був медичний висновок, наданий лжехворим.

Пізніше “страждаючий від хвороби” працівник поділився в соцмережах своїми фотографіями, зробленими на пляжі в південній провінції Мерсін якраз у дні лікарняної відпустки, зазначеної у довідці.

Мехмет Еврім негайно звільнив Саїда, написавши заяву про факт підробки медичного документа, наводить подробиці видання.

До 15 років в'язниці за відпочинок із підробленим лікарняним загрожує жителю Туреччини

“На першому слуханні Саїд У. розповів, що зателефонував подрузі, яка працювала в лікарні медсестрою і розповів їй, що помітив у себе симптоми COVID-19. Потім обвинувачений попросив медпрацівницю підготувати висновок про непрацездатність без прийому в лікарні. Медсестра виконала прохання друга, пояснила його стан лікаря, взяла звіт та надіслала його повідомленням на телефон. Слідчі вивчили записи камер відеоспостереження у лікарні, і було встановлено, що горе-ошуканця того дня там не було”, – розповідає видання.

Крім того, служба нагляду за телекомунікаціями Туреччини (BTK) з’ясувала, що Саїд У. здійснював дзвінки з території Мерсіна якраз у період, зазначений у медичному документі, цитує матеріали справи медіа.

“Тепер Саїд У. очікує суду з можливим вироком до 15 років позбавлення волі за звинуваченнями в “шахрайстві” та “участі в підробці офіційного документа”. свободи за звинуваченням у “зловживанні службовим становищем” та “підробці службових документів”, – додає турецьке ЗМІ.

Свіжі новини

Погода

Також читайте