ГоловнаСШАUniversal Studios Hollywood відкриється 16 квітня

Universal Studios Hollywood відкриється 16 квітня

Парк атракціонів «Каліфорнія», який був закритий на рік через пандемію COVID-19, заявив, що планує знову вітати гостей 16 квітня, а також провести попередній перегляд для власників сезонних абонементів 15 квітня. Квитки виставлені на продаж, 8 квітня надійдуть до кас, але є одна заковика: ви повинні бути жителем Каліфорнії, щоб приїхати.

«Universal Studios Hollywood продовжує працювати в партнерстві з представниками органів охорони здоров’я та уряду над впровадженням нових процедур з охорони здоров’я і безпеки», – заявила компанія, пославшись на керівні принципи Каліфорнії щодо свого рішення обмежити в’їзд для жителів штату. Ємність також обмежується, щоб забезпечити фізичне дистанціювання, і вимагаються перевірки температури і маски для обличчя.

Каліфорнійці, охочі дотримувати ці правила, зможуть одними з перших випробувати атракціон «Світ юрського періоду» від Universal Studios в Голлівуді, в якому представлений реалістичний динозавр Індомінус рекс зростом 22 фути, здатний моргати очима і згинати руки. Los Angeles Times описує Індомінуса рекса як «вигаданого гібридного динозавра, що поєднує в собі риси різних видів».

Перші відвідувачі Universal Studios в Голлівуді також будуть одними з перших, хто випробує на собі анімаційний атракціон за мотивами «Таємного життя домашніх тварин». Атракціон поєднує в собі проекційне відображення і анімацію, щоб познайомити глядачів з освітленими версіями їх улюблених персонажів з фільмів.

Жителі Каліфорнії можуть придбати вхідні квитки в Universal Studios Hollywood онлайн з 8 квітня. Власники абонемента можуть зарезервувати ранній доступ до парку та інші бонусні дні онлайн, починаючи з 5 квітня.

Каліфорнія дозволяє паркам розваг відкритися з обмеженою місткістю вже 1 квітня, хоча багато призначають більш пізні дати відкриття, щоб дати собі більше часу на підготовку.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини