ГоловнаСШАСтюардеси вигнали пасажирку з літака через те, що їм не сподобалось її...

Стюардеси вигнали пасажирку з літака через те, що їм не сподобалось її обличчя

Пасажирку попросили залишити лайнер через те, що члени екіпажу прийняли її екзему на обличчі за мавпячу віспу. Дівчина поділилася історією на відео в TikTok – на ролик, який набрав сотні тисяч переглядів, звернуло увагу видання Daily Star.

Як розповіла автор відео, Жаклін Нгу (Jacqueline Ngu), вона мала летіти американським авіаперевізником Spirit Airlines. Однак, коли дівчина піднялася на борт, стюардеси захотіли вигнати туристку з літака, оскільки їм не сподобалося запалення на обличчі НГУ — вони прийняли його за віспу.

Незважаючи на пояснення мандрівниці про незаразність екземи, співробітники авіакомпанії заявили, що допустять НГУ до польоту лише за умови пред’явлення медичного підтвердження захворювання. Тим не менш, дівчині вдалося довести помилку бортпровідників — вона пред’явила тюбик прописаного їй лікарями кошти.

@jacqueline.ngu #duet with @jacqueline.ngu i’m very lucky i happened to bring my eczema cream that day, but we shouldn’t have to tote around evidence #monkeypox#eczema ♬ i’m Peppa Pig – funny

Своє відео туристка підписала так: «Дезінформація веде до дискримінації та ворожості. Люди з незаразними шкірними захворюваннями, що кидаються в очі, стикаються з цим». Мандрівниця зізналася, що страждає на шкірне захворювання з дитинства, проте за все її життя її ніколи не принижували так, як у літаку. Дівчина також порекомендувала керівництву авіакомпанії змусити персонал вивчити різницю різних хвороб.

У публікації відзначається різниця між двома захворюваннями. Так, екзема – це незаразне шкірне захворювання, що характеризується сухістю, лущенням шкіри, почервоніння і іноді виразками. Тоді як мавпяча віспа – це тропічна вірусна інфекція, що передається при тісному контакті. Симптоми включають висип, що перетворюється на невеликі пухирі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини