Леонардо Ді Капріо виділяє 43 мільйони доларів на відновлення Галапагоських Островів

Зірка Голлівуду Леонардо Ді Капріо об’єднався з природоохоронною організацією Re: Wild і пообіцяв виділити 43 мільйони доларів на відновлення Гальпагосскіх островів. Він буде сприяти природоохоронним зусиллям, які проводяться неурядовими організаціями на всіх островах. Про свою співпрацю він оголосив в своєму Instagram-каналі. Програми по збереженню будуть спрямовані на повернення 54 видів тварин, що знаходяться під загрозою зникнення, і 13 інших зниклих видів на острові Флореан в спробі відновити його.

Актор з величезною базою шанувальників по всьому світу і приголомшуючими 48 мільйонами з гаком підписників в Instagram. Він прагне «відтворити» прекрасні острови і користується підтримкою Управління Національних Парків, Міністерства навколишнього середовища та водних ресурсів Еквадору і Фонду Чарльза Дарвіна.

  Що потрібно знати про поїздку на Гаваї цього літа

Леонардо Ді Капріо виділяє 43 мільйони доларів на відновлення Галапагоських Островів

Зусилля по охороні також спрямовані на захист пустелі тут від туризму. Частина коштів також буде використана на програми розведення в неволі, спрямовані на запобігання вимирання ряду видів тварин, включаючи рожеву ігуану, а також інші морські ресурси.

Леонардо Ді Капріо сказав: “У всьому світі дика природа зменшується. Ми деградували три чверті дикої природи і витіснили понад 1 мільйон видів на межу зникнення. Більше половини пустелі, що залишилася на Землі, може зникнути протягом наступних кількох десятиліть … якщо ми не будемо діяти рішуче … Герої навколишнього середовища, яких потребує планета, вже тут. Тепер ми всі повинні прийняти виклик і приєднатися до них”.

  Джо Байден знову схибив. Цього разу через "авіатори"
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини