ГоловнаСШАЦі авіакомпанії, швидше за все, втратять або пошкодять ваш багаж

Ці авіакомпанії, швидше за все, втратять або пошкодять ваш багаж

Стояти у багажній каруселі часто можна порівняти з азартною грою: чи з’явиться мій багаж на конвеєрній стрічці? Чи буде він ще цілим або його перерили? Однак, згідно зі звітом LgageHero, ймовірність того, що ваш чемодан буде неправильно оброблений в 2020 році, становила всього 0,4%.

Хоча загальна кількість неправильно оброблених сумок і раніше здається високим – 853 821, це із загального числа 203 324 335, які були на борту рейсів за рік. У звіті говориться, що одним з основних чинників при обробці багажу є авіакомпанія.

Allegiant Air вже другий рік поспіль очолює список найкращого поводження з багажем, лише 0,15% отримують неправильні поводження. За ним слідували Південно-Західний та Гавайський перевізник.

Шанси на безпечне прибуття вашого багажу залежать від авіакомпанії, йдеться в звіті LuggageHero .

На іншому кінці шкали були гірші результати у American Airlines, обігнавши Envoy Air, у якого був найгірший рівень обробки багажу в 2019 році. У 2020 році частка помилково обробленого багажу в American Airlines склала 0,597%, а у Envoy – 0,587% у 2020 році, говориться в звіті.

LuggageHero також підробив цифри найкращої пори року, щоб забезпечити безпеку вашого багажу. Хоча дані за 2020 рік можуть не відображати нормальних тенденцій, січень 2020 року – коли повітряний рух був відносно все ще нормальним – був найгіршим – 205 040 непрацюючих валіз, з яких 46 598 були здійснені American Airlines. Найменше число було у вересні – 2,87 з кожних 1000 валіз неправильно оброблені.

Ці авіакомпанії, швидше за все, втратять або пошкодять ваш багаж

Неправильно оброблений багаж в даному випадку визначається як втрачені, затримані, пошкоджені або вкрадені валізи.

Хоча порівняння даних про подорожі епохи пандемії не може бути найбільш показовим для тенденцій, компанія класифікує авіакомпанії в цьому аспекті вже кілька років. У 2018 році вони визнали Delta, Spirit та JetBlue найкращими в поводженні з сумками, а Envoy – гіршими. Минулого року Allegiant, Frontier та Hawaiian були найкращими, тоді як Envoy вийшов останнім.

Компанія LgageHero, яка надає варіанти зберігання багажу в 450 точках по всьому світу, вивчила дані про неправильно оброблений багаж в звітах про споживачів авіаперевезень Міністерства транспорту США і згенерувала зведені таблиці для порівняння та аналізу отриманих даних.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туристка із Сінгапуру зникла безвісти під час відпустки в Іспанії

Повідомляється, що 39-річна громадянка Сінгапуру прилетіла до міста Хавеа...

Потужне виверження вулкана відбулося в Індонезії

В Індонезії сталося сильне виверження вулкана Руанг. Влада побоюється...

Єгипет накриває депресія та різкі погодні гойдалки з піском та пилом

Єгипет накриває депресія — у метеорологічному сенсі: саме так...

У Туреччині назвали наскільки готелі підвищать ціни

Якщо в Туреччині хочуть отримати дохід від туризму, який...

Для туристів запустили безкоштовний рейс без вказівки кінцевого пункту: про нього капітан оголосив за 2 години після зльоту

Оригінальним способом вирішила порадувати своїх туристів – учасників програми...