ГоловнаРумуніяП'яний турист увірвався до президентського палацу, переплутавши його з готелем

П’яний турист увірвався до президентського палацу, переплутавши його з готелем

Курйозний скандал стався в Бухаресті – неосудно п’яний турист у ночі увірвався до президентського палацу. Як з’ясувалося згодом, турист переплутав визначну пам’ятку з готелем.

Як повідомляють румунські ЗМІ, невідомий чоловік, який згодом опинився туристом з Ірландії, опинився на подвір’ї «Народного дому» близько четвертої години ранку. При цьому, щоб потрапити всередину, туристові довелося перелізти через двометрову стіну – але це його не зупинило. Перемахнувши стіну, турист розбив вікно та увійшов до президентського палацу. Він встиг пристойно поблукати величезним будинком і намагався відчинити замкнені двері до того, як прибула поліція.

Зазначимо, румунський парламентський палац, що будувався з 1984 по 1997 рік за наказом диктатора Ніколає Чаушеску, вважається третьою за величиною урядовою будівлею у світі. У ньому понад 1000 кімнат, причому на даний момент 70% будівлі пустують.

Затриманий турист розповів, що переплутав будинок із готелем. Перед цим чоловік добряче випив у Старому місті Бухареста. Як саме він увірвався до будівлі, він не пам’ятає, додав турист.

У результаті ірландець відбувся «малою кров’ю»: йому було пред’явлено звинувачення у пошкодженні громадського будинку та незаконному проникненні. Але після багатогодинних судових слухань прокуратура вирішила, що чоловік не становить небезпеки для суспільства. Туриста було звільнено після того, як провів у в’язниці 24 години, а не 30 днів в’язниці, які йому загрожували.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар пояснив, кому небезпечно їсти курку, а кому корисно».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода