ГоловнаLifeStyleЛимонний сік у каві рятує від підвищеного тиску

Лимонний сік у каві рятує від підвищеного тиску

Додавання в каву оцту чи лимонного соку посилює дію хлорогенової кислоти, що допомагає знизити кров’яний тиск. Про це повідомив доктор Хіросіге Ітакура, сертифікований клінічний дієтолог.

За словами лікаря, кислота – це різновид поліфенолу, який не тільки надає каві кольору і гіркоти, але також має антибактеріальні властивості і запобігає порушенню функції печінки, міопії та далекозорості.

Крім того, хлорогенова кислота допомагає спалювати жир, зменшує запалення в організмі, зменшує кількість утворень на стінках кровоносних судин та захищає ендотеліальні клітини, зберігаючи їхню еластичність.

Лікар рекомендує додати до кави чайну ложку оцтової кислоти, яка допомагає знизити артеріальний тиск, стимулюючи його гормональну регуляцію в організмі.

В якості альтернативи Ітакура пропонує додати в напій дрібно нарізаний лимон, оскільки він багатий на ериоцитрин, що запобігає ожиріння, а також нарутином, який допомагає запобігти нежить і чхання, підсумував експерт.

Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш DIP.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода