ГоловнаРосіяЗ популярного готелю Туреччини вигнали українців і росіян

З популярного готелю Туреччини вигнали українців і росіян

Росіяни, українці та данці були змушені залишити 4-зірковий готель у турецькому Бодрумі. Туристи заздалегідь бронювали номери та не були готові до такого повороту подій. Загалом у Palmet Bodrum, який раніше називався Middle Town, відпочивали близько трьохсот людей.

За інформацією видання Turizmgazetesi, люди чекали перед опечатаним входом близько 5 години. Деякі відпочиваючі намагалися прорватися всередину через оточення. Пізніше туристів розвезли іншими готелями. На жаль, невідомо, чи самостійно мандрівники бронювали номери або ж купували тури в агентствах.

Ситуація з виселенням у розпал відпочинку виникла через проблеми біля готелю з документами. За інформацією Bodrum Kent TV, ще в середині липня керівництво мережі отримало припис про припинення діяльності, але гостей продовжували приймати. Влада просили власників Palmet Bodrum усунути витік води, який міг забруднювати пляж. Для відновлення роботи готелю знадобиться вирішити проблему та отримати документи щодо оцінки впливу на навколишнє середовище.

Подібні інциденти періодично виникають у турецьких готелях, і з національною належністю це не пов’язано. Влада країни намагається контролювати об’єкти розміщення та стежить за наявністю ліцензій. Так, восени 2020 року туристів з IQ Marmaris 4* у Мармарисі виселили з номерів прямо вночі через те, що готель не мав дозволу на продаж алкоголю та надання туристичних послуг.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини