Росія заявила, що почала виводити війська з Криму після навчань

Міністерство оборони Росії заявило у п’ятницю, що розпочало повернення військ та військових частин з анексованого Криму до їх постійних баз після величезного нарощування біля українського кордону, що викликало занепокоєння у Києві та Заході щодо ризику війни.

У четвер Росія оголосила, що завершила “оперативну перевірку” військових тренувань на півдні та заході після тижнів напруженості із Заходом через концентрацію десятків тисяч військ поблизу України.

“Якщо Росія дійсно відступить від кордону з Україною, це вже пом’якшить напруженість”, – йдеться у заяві міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

“Але нам слід пам’ятати, що цей крок не покладе край ні поточній ескалації, ні конфлікту між Україною та Росією загалом”.

Вашингтон заявив, що чекає, які дії будуть слідувати за заявою Москви, і він “буде і надалі пильно стежити”.

  В Росії відмовились від виробництва "вбивці Боїнга" на 400 місць

У п’ятницю Росія заявила, що війська з південного військового округу та повітряно-десантні війська, які брали участь в оперативній інспекції, починають перебазувати.

Росія заявила, що почала виводити війська з Криму після навчань

Там говорилося, що військові частини та з’єднання йдуть до залізничних станцій завантаження та аеродромів.

У ньому були показані кадри бронетехніки, яка сідала на десантні кораблі на пляжі, та іншої військової техніки, яку завантажували в поїзди. Показано, як солдати марширували на військовий літак.

Підтверджений вивід військ, які були введені на поверхню постійного контингенту, вітатимуть, мабуть, західні країни, які висловлювали тривогу щодо перспективи подальшого втручання Росії на сході України.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Російські дипломати вислані з Польщі за зв’язки зі спецслужбами РФ

Оголошені Варшавою персонами нон грата російські дипломати "підтримують тісний зв'язок зі спецслужбами РФ", а тому їх перебування в країні представляє "реальну загрозу польським інтересам"....

Ще одну країну закрили для російських туристів

12 квітня стало відомо, що влада Росії прийняли рішення закрити авіасполучення з Туреччиною. Переговори з цього приводу велися ще з минулого тижня. Крім того, було...

Росія заявляє, що може бути змушена захищати своїх громадян на сході України

Високопоставлений представник Кремля заявив у четвер, що Росія за певних обставин може бути змушена захищати своїх громадян на сході України, і що великі військові...

Путін звинувачує Україну в провокаціях

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Україну в провокаційних акціях на сході України, які розпалювали там ситуацію під час телефонного дзвінка з канцлером Німеччини Ангелою...
Погода

Останні новини