ГоловнаПольщаAmazon повідомила про запуск нової версії інтернет-магазину в Польщі

Amazon повідомила про запуск нової версії інтернет-магазину в Польщі

Концерн Amazon анонсувала польську версію свого магазину – Amazon.pl. Віртуальний гігант електронної комерції, який, крім США, працює в країнах Азії і Європи, оголосив про свій намір створити веб-сайт польською мовою в кінці січня, коли він запустив опцію реєстрації для продавців.

Amazon – найбільший торговельний майданчик, затребуваний в усьому світі, який спеціалізується на продажу різних товарів під власним брендом і реалізацією товарів від сторонніх продавців. Раніше поляки мали можливість користуватися тільки німецькою версією онлайн магазину.

У Польщі концерн діє з 2014 року, але до цих пір його діяльність була пов’язана в першу чергу з обслуговуванням логістичних центрів, в яких працює понад 18 000 чоловік в дев’яти різних філіях. Вони розташовані в Познані, Сосновец, Щецина, Вроцлавське, Лодзі, Окмянах і Глівіцах. Офіси Amazon Web Services (хмарний сервіс концерну) і Amazon Technology Development Center розташовані в Гданську.

Amazon повідомила про запуск нової версії інтернет-магазину в Польщі

Від книгарні до світового концерну

Amazon був заснований в 1994 році Джефом Безос і спочатку замислювався як книжковий онлайн-магазин. Безос продав свою першу книгу через рік після заснування компанії. Пізніше він розширив асортимент магазину іншими товарами, такими як комп’ютерне обладнання, електроніка і DVD, а також бакалією, меблями і багатьом іншим. В даний час акції корпорації на фондовій біржі в Нью-Йорку оцінюються в 1,6 трлн дол.

Минулого тижня представники Amazon повідомили про плановані перестановки в керівництві. Незабаром Джефф Безос намір покинути крісло генерального директора і зайняти більш скромну посаду в особі голови наглядової ради. На чолі компанії, яка існує вже майже 30 років, стане Енді Ясси. В команду Amazon Енді Ясси потрапив в 1997 році і весь цей час займався хмарним бізнесом. У свою чергу американські інвестори на фондовій біржі бурхливо сприйняли новину і були вражені інформацією про перестановку кадрів.

В кінці 2020 року Amazon опублікувала звіт про доходи, згідно з яким концерн заробив 14,09 млрд на акціях. Чистий дохід від продажів склав близько 125 млрд доларів, ніж перевершив всі очікування аналітиків. Це перший квартал за всю історію корпорації, коли сумарна виручка досягла 100 млрд дол.

Домогтися таких успіхів в товарообігу допоміг хмарний бізнес – сервіс, завдяки якому продажу в останньому минулорічному кварталі збільшилися на 28%.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...

Острів у Сицилії захопили кози. Влада придумала незвичайну акцію, щоб їх позбутися

Невеликий острів у Сицилії — Алікуді — затопили дикі...

У США жінка ледь не втратила зір через сонячне затемнення

Жителька США, яка не розкривала своє ім'я, майже втратила...

Греблі, що рятують мільйони життів: найбільші споруди світу

Людство створює греблі з різних причин: для запобігання потопам,...