ГоловнаНерухомістьПівденно-Африканська Республіка та ринок її нерухомості

Південно-Африканська Республіка та ринок її нерухомості

Не просто так Південно-Африканську республіку називають перлиною Африканського континенту. На сьогоднішній день ця держава з успіхом складає конкуренцію таким країнам як Італія, Португалія, і навіть Іспанія. Об’єкти нерухомості тут купують зірки світового масштабу – наприклад, нерухомістю в цій країні вже обзавелися знаменитий автогонщик Шумахер, і не менш знаменитий тенісист Беккер.

За даними статистики понад вісімдесят відсотків інвесторів, які вкладають фінанси у об’єкти нерухомості цієї країни – представники Європи. Особливу популярність житло завоювало у американців, ізраїльтян, ірландців і голландців. Що ж такого привабливого підносить ринок об’єктів нерухомості цієї держави потенційним покупцям з-за кордону.

У лідерах за привабливістю, звичайно ж, знаходяться клімат цієї країни і унікальна, мальовнича природа. У літній період (грудень-лютий місяці) в ПАР не дуже жарко – зазвичай середня температура за рік не буває більше тридцяти градусів вище нуля. Не буває тут, і негативних температур, якщо не брати до уваги Драконові гори, де є можливість зайнятися гірськолижним спортом. Проїхавши від району гір на південно-східне або східне узбережжя, відразу ж занурюєшся в літо – воно там, на протязі всього року.

Південно-Африканська Республіка та ринок її нерухомості

Посольство ПАР в Україні – вул. Велика Васильківська, 9/2, 7 під’їзд, офіс 81, м. Київ

Другою причиною є поєднання різних спрямувань в архітектурних стилях. У великих містах цієї держави можна побачити, як по сусідству з величезними хмарочосами мирно уживаються особняки невеликих розмірів з колоніальним стилем архітектури.

І третя причина, яку з неймовірною легкістю можна назвати першою, і якої напевно зацікавлені покупці об’єктів нерухомості – це доступність в ціні. Якщо порівнювати за критерієм \ “вартість-якість \”, то об’єкти нерухомості цієї держави найпривабливіші в світі. Купити нерухомість тут не так вже й складно. Для іноземних громадян законодавчими актами ПАР будь-яких серйозних обмежень не передбачається. На ваш розсуд тут можна стати власником комерційного об’єкта нерухомості, земельної ділянки, апартаментів або особняка.

На ринку об’єктів нерухомості цієї країни, так само як і в інших державах, можна вибрати об’єкт, як на первинному, так і ринку вторинного житла. Особливо популярні в цьому секторі нерухомості приватні будинки, які відповідають найвибагливішим смакам.

Південно-Африканська Республіка та ринок її нерухомості

Якщо ви любите океан, можна підібрати об’єкт серед великої різноманітності вілл з різними технічними характеристиками, які розташовуються з різною віддаленістю від водяного простору. Дуже часто такі об’єкти повністю обставлені меблями, всією побутовою технікою, є місця для парковки автомобілів, гараж, сад, басейн, і навіть винний льох.

Якщо вам до душі самота, можна звернути увагу на маєтки, які розташовані в районі гір. Нерідко до території такого маєтку примикають лісовий масив, виноградники, озеро. Відстань такого об’єкта здається відносної, бо за дуже хорошими та якісними автошляхами дуже легко можна дістатися до цивілізованого світу: торгового центру, школи або вищого навчального закладу, лікарні або пляжу.

Якщо ви вирішили просто відпочити, то найбільший інтерес представляють об’єкти, розташовані на березі океану і прилеглих до нього територіях, а саме в містах Порт-Елізабет і Кейптаун. Тут розташовуються найдорожчі в ціновому відношенні об’єкти нерухомості. Наприклад, в Йоганнесбурзі та столиці ПАР – місті Преторія – об’єкти нерухомості дешевше.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини