ГоловнаПАРПерша жінка-віце-президент США Гарріс вітає першу жінку-президента Танзанії Хасана

Перша жінка-віце-президент США Гарріс вітає першу жінку-президента Танзанії Хасана

Віце-президент США Камала Гарріс у суботу привітала нового президента Танзанії Самію Сулуху Хасан, першу жінку, яка обіймала цю посаду, і заявила, що Сполучені Штати готові зміцнити зв’язки між двома країнами.

Харріс, перша жінка і перша кольорова особа, яка обіймала посаду віце-президента США, прокоментував це у своєму дописі в Twitter.

“США готові співпрацювати з вами для зміцнення відносин між нашими країнами”, – написала Гарріс.

Перша жінка-віце-президент США Гарріс вітає першу жінку-президента Танзанії Хасана

У п’ятницю Хасан, яка була віце-президентом з 2015 року, закликала країну об’єднатися та уникати вказувати пальцем після смерті Джона Магуфулі, її попередника-скептика COVID-19.

Офіс торгового представника США очолює зусилля США щодо створення нового торгово-інвестиційного партнерства зі Східноафриканським співтовариством, регіональною організацією, до складу якої входять Бурунді, Кенія, Руанда, Південний Судан, Танзанія та Уганда.

Загальний товарообіг між двома країнами склав 462 млн. доларів США у 2019 р. Прямі іноземні інвестиції США (ПІІ) в Танзанію склали 1,5 млрд. доларів США у 2019 році, що на 5,2% більше, ніж у 2018 році, згідно з даними уряду США.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини