ГоловнаCOVID Travel NewsВлада ОАЕ знову продовжили прострочені туристичні візи

Влада ОАЕ знову продовжили прострочені туристичні візи

Генеральний директорат з питань резидентства і міжнародних зв’язків в Дубаї (GDRFA Dubai) повідомив про продовження минулих туристичних і гостьових віз терміном дії в 30 і 90 днів.

Так, туристи з простроченими візами можуть легально перебувати на території Об’єднаних Арабських Еміратів до 31 березня 2021 року. У туристичних агентствах також підтвердили, що для ряду їх мандрівників візи були продовжені в автоматичному режимі.

Туристи, вимушено залишилися на території ОАЕ після закриття кордонів ряду країн через епідеміологічного кризи, можуть перевірити свій візовий статус на сайті www.amer.ae.

Варто нагадати, що 27 грудня 2020 року Його Високість шейх Мухаммед бен Рашид Аль Мактум, віце-президент, прем’єр-міністр ОАЕ і правитель Дубая, випустив вказівки про продовження туристичних віз без стягнення додаткових зборів.

Рішення було пов’язано із закриттям аеропортів у багатьох країнах світу на тлі поширення нового штаму коронавіруса COVID-19. Згідно з наказом, візи були продовжені всім туристам, які перебувають на території ОАЕ.

Рішення дозволило мандрівникам і їх сім’ям провести в Об’єднаних Арабських Еміратах зимові канікули. Профільні відомства забезпечили іноземним гостям безпечне перебування.

Нагадаємо, з 31 січня 2021 року попереднє ПЛР-тестування на коронавірус COVID-19 стало обов’язковим для всіх туристів, що прибувають в Дубай. Термін придатності тестів скорочений з 96 до 72 годин (до відправлення рейсу в Дубай).

Туристи, які прибувають з України, також здають повторні тести, після приземлення в міжнародних аеропортах Дубая. В даний час в повітряних гаванях емірату доступні експрес-тести (ПЛР і на наявність антигену), які суттєво спрощують життя мандрівникам, які здавали тести перед вильотом.

Якщо результат виявиться позитивним, мандрівників чекає карантин, який вони повинні будуть сплатити самостійно. У зв’язку з цим всім хто прибуває необхідно оформити страховки, що покривають лікування від COVID-19 і перебування в обсерваторі.

В аеропорту по прибутті мандрівникам також доведеться заповнити декларацію про стан здоров’я. Прибулим необхідно буде встановити мобільний додаток Дубайського управління охорони здоров’я COVID19 – DXB Smart App на свої смартфони.

Джерело: Сайт Російські Емірати

Свіжі новини

Погода

Схожі новини