ГоловнаНімеччина"Нам потрібен Ганс і Мюллер, а їде незрозуміло хто": туризм Туреччини обурився,...

“Нам потрібен Ганс і Мюллер, а їде незрозуміло хто”: туризм Туреччини обурився, що тільки 30% справжніх німців приїжджає з Німеччини.

Національний склад німецьких туристів на відпочинку в Туреччині викликав раптове нетолерантне відкликання в одного з туроператорів, які постачають основний турпотік з Німеччини до Туреччини.

За його словами, «чистокровних» німців із Німеччини приїжджає лише 30%, решта 70% – це володарі німецького громадянства з різноманітних третіх країн – зокрема самої Туреччини. І Туреччину це чомусь не влаштовує.

Примітка: Тему національностей, нещодавно зачепили і британці. Подробиці читайте у матеріалі «Британці пояснили, чому росіяни та румуни аплодують при приземленні літака, образивши останніх».

З такою заявою виступив ні хтось, а Онур Озер, головний операційний директор компанії Meeting Point у Туреччині, тобто одного з туроператорів, які привозять до Туреччини найбільше німецьких туристів.

У 2021 році ця компанія «поставила» до Туреччини 670 тис. туристів, у 2.5 разів більше, ніж минулого року. Проте національним складом турпотоку представник туроператора залишився незадоволеним.

«У 2021 році з Німеччини приїхало більше етнічних туристів, ніж будь-хто міг собі уявити. Тільки 30% туристів, які приїжджають до Анталії з Німеччини, є справжніми німцями», – поскаржився він. І це, слід зазначити, представника туроператора не влаштовує. «Ми хочемо Ганса та Мюллера. Ми хочемо етнічних німців», – заявив він.

Що стосується тих 70% що не влаштували пана Озера – то, за його словами, це «турки, араби, російські та інші національності», що отримали німецьке громадянство. «Доля вихідців із етнічних груп у Німеччині за старих часів не перевищувала 30%. Однак у 2021 році їхня кількість збільшилася до 70%», – додав він. Чим саме операційного директора Meeting Point не влаштовують «не чистокровні Ганси», він уточнити не зволив.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вірусологи розповіли про вплив ковіда на тривалість життя людини».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода