Нідерланди продовжили заборону польотів та стикування паромів

Темпи розповсюдження коронавірусу в Нідерландах дещо зросли за останній тиждень. За інформацією Королівського інституту охорони здоров’я, з 24 лютого по 2 березня 2021 року позитивний результат тестування на COVID-19 підтверджено у 31984 осіб (минулого тижня 29977), 1133 осіб госпіталізовано, 309 осіб померло.

Прес-конференція Уряду Нідерландів щодо подальших заходів очікується наступного тижня. Наразі локдаун триває до 15 березня 2021 року.

Урядом прийнято рішення щодо продовження до 1 квітня заборони на рейси з Великої Британії, країн Південної Америки та ПАР (введені 20 січня 2021 року).

З 8 січня 2021 року у Нідерландах стартувала вакцинація проти коронавірусу. Станом на 4 березня, проведено 1.470.623 вакцинацій.

Заборона на пасажирські рейси з Великобританії, Південної Африки та країн Центральної та Південної Америки, а також заборона на стикування паромів, що перевозять пасажирів з Великобританії, продовжено до 01 квітня 2021 р. Заборони можуть бути припинені раніше, якщо для цього будуть підстави.

Пасажири віком від 13 років, які подорожують до Нідерландів із країни з високим рівнем ризику, повинні надати підтвердження того, що вони пройшли негативний тест на COVID-19. Станом на 03 березня 2021 року є два варіанти підтвердження негативного результату тесту:

  Греція продовжує обмеження на міжнародні польоти до 19 квітня

Варіант 1: Потрібен один результат тесту

Пасажири повинні представити негативний результат тесту NAAT (PCR) на основі зразка, отриманого не більше ніж за 12 годин до посадки. Якщо пасажир може показати негативний результат тесту NAAT (PCR) на основі зразка, отриманого не більше ніж за 12 годин до посадки, не потрібно здавати швидкий тест.

Варіант 2: Потрібні два результати тесту

Пасажири повинні представити як негативний результат тесту NAAT (PCR) на основі зразка, отриманого не більше ніж за 72 години до прибуття до Нідерландів, так і негативний результат швидкого тесту на основі зразка, отриманого не більше ніж за 4 години до посадки.

Деякі пасажири також повинні продемонструвати підписану негативну декларацію про тестування та заповнену декларацію про стан здоров’я.

  Індія повідомляє про 234 692 захворювань - черговий щоденний рекорд

Всім пасажирам рекомендується пройти тестування перед поїздкою до Нідерландів, якщо тільки тестування не є абсолютно неможливим.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

В Домінікані продовжили комендантську годину для туристів

Республіка Домінікана повідомила про продовження комендантської години на травень 2021 року. Домінікана, комендантська година - травень 2021 Домінікана продовжила комендантську годину до 16 травня 2021 року....

Гібридні події: Формат сучасності і майбутнього?

Пандемія Covid-19 та змінене соціальне мислення вимагають нового погляду на майбутні формати подій. Гібридні події, що зростають протягом декількох років, стають дедалі популярнішими завдяки...

Qatar Airways здійснив перший рейс, повністю вакцинованих від COVID

Qatar Airways встановила новий рекорд першого у світі вакцинованого польоту проти COVID-19. Згідно з останніми новинами, рейс QR 6421, який перевозив усіх вакцинованих пасажирів...

Вже вакциновані? Ось як отримати паспорт вакцини

З появою програми масової вакцинації у всьому світі світ сподівається досить скоро повернутися до повсякденного життя після COVID. З тих пір, як перші вакцини проти...
Погода

Останні новини