ГоловнаCOVID Travel NewsНідерланди продовжили заборону польотів та стикування паромів

Нідерланди продовжили заборону польотів та стикування паромів

Темпи розповсюдження коронавірусу в Нідерландах дещо зросли за останній тиждень. За інформацією Королівського інституту охорони здоров’я, з 24 лютого по 2 березня 2021 року позитивний результат тестування на COVID-19 підтверджено у 31984 осіб (минулого тижня 29977), 1133 осіб госпіталізовано, 309 осіб померло.

Прес-конференція Уряду Нідерландів щодо подальших заходів очікується наступного тижня. Наразі локдаун триває до 15 березня 2021 року.

Урядом прийнято рішення щодо продовження до 1 квітня заборони на рейси з Великої Британії, країн Південної Америки та ПАР (введені 20 січня 2021 року).

З 8 січня 2021 року у Нідерландах стартувала вакцинація проти коронавірусу. Станом на 4 березня, проведено 1.470.623 вакцинацій.

Заборона на пасажирські рейси з Великобританії, Південної Африки та країн Центральної та Південної Америки, а також заборона на стикування паромів, що перевозять пасажирів з Великобританії, продовжено до 01 квітня 2021 р. Заборони можуть бути припинені раніше, якщо для цього будуть підстави.

Пасажири віком від 13 років, які подорожують до Нідерландів із країни з високим рівнем ризику, повинні надати підтвердження того, що вони пройшли негативний тест на COVID-19. Станом на 03 березня 2021 року є два варіанти підтвердження негативного результату тесту:

Варіант 1: Потрібен один результат тесту

Пасажири повинні представити негативний результат тесту NAAT (PCR) на основі зразка, отриманого не більше ніж за 12 годин до посадки. Якщо пасажир може показати негативний результат тесту NAAT (PCR) на основі зразка, отриманого не більше ніж за 12 годин до посадки, не потрібно здавати швидкий тест.

Варіант 2: Потрібні два результати тесту

Пасажири повинні представити як негативний результат тесту NAAT (PCR) на основі зразка, отриманого не більше ніж за 72 години до прибуття до Нідерландів, так і негативний результат швидкого тесту на основі зразка, отриманого не більше ніж за 4 години до посадки.

Деякі пасажири також повинні продемонструвати підписану негативну декларацію про тестування та заповнену декларацію про стан здоров’я.

Всім пасажирам рекомендується пройти тестування перед поїздкою до Нідерландів, якщо тільки тестування не є абсолютно неможливим.

Свіжі новини

Погода

Також читайте