ГоловнаНавчанняОсвіта та наукові дослідження в Канаді

Освіта та наукові дослідження в Канаді

Освіта та наукові дослідження в Канаді. Обираючи Канаду, ви обираєте академічні кваліфікації, які цінують та поважають у всьому світі. Отримайте досвід унікального мультикультурного середовища, в безпечній та гарній країні. Більше 200,000 провідних міжнародних студентів та дослідників щорічно обирають навчання в Канаді. Уявіть собі ключ до вашого майбутнього в Канаді.

Навчання в Канаді є цікавим і корисним досвідом для багатьох студентів з усього світу.

Чому Канада?

Репутація канадської освіти заснована на якості і визнаній досконалості усієї освітньої системи. Канадські дипломи цінуються у всьому світі. Міжнародні фахівці з освіти часто обирають Канаду для наукових досліджень, співробітництва та партнерства. І ось чому:

  • Учні початкових та середніх шкіл (K-12) Канади незмінно входять до п’ятірки найкращих в світі у читанні, математиці та природничих науках в рамках Міжнародної програми з оцінки освітніх досягнень учнів, яку проводить Організація з економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Іноземні студенти занурюються у сприятливе середовище з акцентом на особистісно-орієнтованому навчанні.
  • Університети Канади є одними з кращих у світі. У 2012 році, 4 канадських університетів увійшли в топ-100 Шанхайського рейтингу ARWU і 22 потрапили в топ-500; 3 університети увійшли в топ-50 рейтингу університетів QS і 20 – в топ-500 цього рейтингу;  5 університетів зазначені в топ-100 кращих вишів світу за версією Times і 8 – серед 200 найкращих навчальних закладів, відзначених цим рейтингом.
  • Наші університети беруть участь у більш ніж 5000 активних міжнародних угод про співробітництво з партнерами в усьому світі.
  • Канадські коледжі, політехнічні інститути та загальні та професійні коледжі Квебеку (CÉGEPs) пропонують кар’єро-орієнтовані програми, що відповідають потребам галузей економіки та мають високий і постійно зростаючий рівень прикладних досліджень, спрямованих на вирішення проблем економіки. Більше 90% випускників коледжів Канади працевлаштовуються у своїй галузі протягом шести місяців після закінчення навчального закладу та 93% роботодавців задоволені рівнем підготовки випускників.
  • Мовні школи в Канаді є лідерами в галузі мовної підготовки на всіх рівнях, забезпечуючи широкий вибір програм англійською та французькою мовами для подальшого навчання, особистісного розвитку або бізнес-підготовки.

Більше про освіту та програми для молоді в Канаді

  • Стипендії: Міжнародні стипендії для найкращих і найяскравіших міжнародних студентів та дослідників на навчання і проведення досліджень в Канаді.
  • Працюй та подорожуй Канадою: ви коли-небудь мріяли спробувати жити і працювати в іншій країні?  Міжнародний досвід Канади надає інформацію про можливості подорожувати та працювати в Канаді терміном до одного року.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини