ГоловнаCOVID Travel NewsМаврикій надає безкоштовні вакцини власникам довгострокових віз

Маврикій надає безкоштовні вакцини власникам довгострокових віз

Острівна держава Маврикій оголосила, що розширила програму вакцинації проти COVID-19, включивши довгострокових міжнародних відвідувачів віком від 18 років.

Це буде хорошою новиною для тих, хто користується відновлюваною туристичною візою преміум-класу, яку Маврикій пропонує міжнародним відвідувачам, дозволяючи їм провести там до 12 місяців. Відвідувачі, які мають преміум-візу, можуть безкоштовно отримати щеплення, а також жителі Маврикію, які мають дозвіл на роботу, дозвіл на проживання чи професійний дозвіл.

Маврикій – віддалений тропічний острів, розташований понад 1000 км від східного узбережжя Мадагаскару. Він відомий своїми пляжами та розкішними курортами, але також пропонує піші прогулянки в лісистих та гірських інтер’єрах, а також дайвінг та підводне плавання в офшорах світового класу. Відвідувачі можуть насолоджуватися подорожами на човні до невеликих острівців та екскурсіями до ботанічних садів та будинків колоніальних плантацій. Це чудове місце для любителів дикої природи, і далеко від курортів можна знайти різні культури та тихі рибальські селища.

Маврикій надає безкоштовні вакцини власникам довгострокових віз

Приблизно 1,5 мільйона людей щороку відвідують Маврикій – це більше, ніж населення самого острова. Економіка сильно залежить від туризму, в цьому секторі зайнято приблизно 20% робочої сили країни. “Розширена програма вакцинації є частиною національної кампанії з продовження захисту COVID в Маврикії та забезпечення повного відкриття міжнародних кордонів після досягнення імунітету”, – говорить Маврикійський орган з просування туризму.

Преміум-візу Маврикія можна поновлювати, і вона дозволяє іноземним відвідувачам залишатися до 12 місяців, віддалено працювати, виходити на пенсію або просто насолоджуватися довшим відпочинком.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Пекельні умови дісталися Єгипту. Згідно з інформацією метеобюро на курорти прийшла місцева спека

Пекельні умови дісталися Хургади і Шрам-ель-Шейха. Згідно з інформацією...

Туристам у Європі загрожують серйозні штрафи за носіння фальшивих дизайнерських речей

Нещодавно в Німеччині один із туристів був оштрафований на...

У популярному готелі в Єгипті отруїлися туристи, дійшло навіть до гепатиту А

Готель у Хургаді на все включено довів туристів до...

У Таїланді британець убив росіянина на вечірці біля басейну

У Таїланді місцева поліція розбирається із результатом вечірки біля...

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: туристам запропоновано ходити пішки

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: скандал зчинили...