ГоловнаКореяКорея включила Україну до списку країн не звільнених від карантину

Корея включила Україну до списку країн не звільнених від карантину

Станом на 9 березня 2021 уряд Республіки Корея включив Україну та Республіку Молдова до списку країн, громадянам яких заборонено видачу сертифікатів про звільнення від карантину, з метою запобігання надходження нових штамів вірусу COVID-19 до Республіки Корея. Тимчасове призупинення видачі Сертифікатів про звільнення від карантину громадянам/подорожуючим з країн, де було виявлено нові штами вірусу COVID-19 є додатковим карантинним заходом.

Термін призупинення: 9 березня 2021- 29 березня 2021

Винятки:
Гуманітарні цілі: у випадку, якщо особа знаходиться у Республіці Корея з метою відвідування похорон свого чоловіка/дружини, родичів першої лінії (батьки, діти), або родичів першої лінії чоловіка/дружини, він/вона можуть бути звільнені від карантину на період до 7 днів. Відвідування похорону брата/сестри не визнаються винятком.

Державний службовець, що повертається додому після відрядження за кордон: Президент, чиновники, Верховний суддя, Голова Конституційного суду, прем’єр-міністр, голова Національної Виборчої Комісії, Голова Ради з Аудиту та Інспекції, член Національних зборів, Член Державної Ради, Міністри та Віце-міністри (включаючи виконавчий персонал), а також генеральні директори урядових відомств, лише у разі невідкладної мети поїздки (включаючи виконавчий персонал).

Важливі бізнес-цілі:
1. якщо офіційна нота була надіслана до Міністерства Закордонних Справ за день до призупинення видачі Сертифікатів про звільнення від карантину.
2. Невелика кількість осіб, наприклад, виконавчий персонал.

Суспільні інтереси:
1. Вітчизняні та закордонні спортсмени, які беруть участь у міжнародних змаганнях (тільки Олімпійські Ігри або Кубок Світу).
2. Медичний персонал необхідний для перевезення пацієнтів з підтвердженим COVID-19,  або пацієнтів невідкладної допомоги.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини