ГоловнаCOVID Travel NewsКитай відкриває свої кордони для іноземців, які вакцинуються китайської вакциною

Китай відкриває свої кордони для іноземців, які вакцинуються китайської вакциною

Китай спрощує в’їзд іноземцям в країну. Але є одна умова: вони повинні отримати вакцину від Covid-19 китайського виробництва.

Принаймні, 23 китайських посольства по всьому світу за останній тиждень випустили нову візову політику з цією умовою, в тому числі в США і Великобританії – обох місцях, де китайські вакцини недоступні.

Міністерство закордонних справ Китаю заявляє, що цей крок спрямований на «впорядкований» початок міжнародних поїздок, і вакциновані мандрівники як і раніше будуть піддаватися державному карантину після прибуття – повідомляє CNN.

Але експерти висловили стурбованість з приводу рішення Китаю віддати пріоритет вітчизняним вакцинам над вакцинами, схваленими Всесвітньою організацією охорони здоров’я, ​​з більш високим ступенем ефективності.

Вони кажуть, що це ризикує змусити країни схвалити китайські вакцини і створює небезпечний прецедент, який, якщо його приймуть, може розрізнити інші країни.

Це також піднімає практичні питання – які варіанти є у людей, якщо вони живуть в країнах, які не схвалили вакцини китайського виробництва?

«Це дуже важливий момент в дипломатії вакцин», – сказав Ніколас Томас, доцент кафедри безпеки здоров’я Міського університету Гонконгу. «По суті, це означає, що якщо ви хочете нас відвідати, вам потрібно зробити нашу вакцину» – повідомляє CNN.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини