ГоловнаКазахстанКазахстан заборонив в'їзд іноземним туристам

Казахстан заборонив в’їзд іноземним туристам

Влада Казахстану ввела тимчасову заборону на в’їзд іноземних громадян у країну у зв’язку з оголошеним режимом НП. Йдеться про які в’їжджають будь-яким видом транспорту, а також про перетинають кордон Казахстану пішки.

Нагадаємо, в Казахстані відбуваються заворушення, які за кілька днів переросли в зіткнення з поліцією, погроми та мародерство. В Алмати було захоплено низку урядових будівель та аеропорт, відбулися перестрілки, влада оголосила про початок антитерористичної операції (АТО).

Також читайте: Найбільший аеропорт у Казахстані захоплений протестувальниками

В результаті понад 1 000 людей було поранено, у тому числі поліцейські та військовослужбовці. Є загиблі, їхня кількість уточнюється. Міжнародні авіакомпанії скасували рейси до Казахстану, повітряні гавані Алмати, Актау, Актобе досі закриті.

У Казахстан для стабілізації обстановки запроваджено миротворчий контингент військ ОДКБ. До його завдань входить охорона державних та військових об’єктів, надання сприяння місцевим правоохоронцям. Сили ОДКБ будуть знаходитися в країні доти, доки влада не попросить вивести їх.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода