ГоловнаКанадаReaders Choice Awards оголосили ТОП-3 кращих напрямків для туризму

Readers Choice Awards оголосили ТОП-3 кращих напрямків для туризму

Ось переможці нагород Readers Choice Awards за найкращі місця для подорожей 2021 року – за інтернет голосуванням.

Торонто, Канада

Readers Choice Awards оголосили ТОП-3 кращих напрямків для туризму

Ось воно, висічене на гербі Торонто, як татуювання моряка: «Різноманітність – наша сила». За часто недосяжними мірками слоганів міста, Торонто справді відповідає: в столиці Онтаріо проживає 250 етнічних груп, які говорять на понад 170 мовах, створюючи підбадьорливу атмосферу в своїх ентичних анклавах – тут є дві Маленькі Італії, три Китайські квартали, незліченна кількість інших – і формуючи багаті напади творчості модерну.

Від Польщі до Індії, Мальти та Греції, а також майже будь-яке місці, на яке можна вказувати на карті, місто пропонує мандрівникам метафоричне поєднання світового досвіду. Ви можете прославити свої стегна на уроці сальси, насолодитися сарде бекафіко (фаршированими сардинами), виготовленим сицилійським шеф-кухарем, а потім попити гарячого саке в японському коктейль-барі “Рокабілі”, трохи більше, ніж ціна загальноміської туристичної картки PRESTO.

Інтернет читачі висунули Торонто за його “багату корінну спадщину”, і описали місто як “всеосяжне та привітне”. Дійсно, найбільше місто Канади – це прогресивне та привітне місце, яке визнає, що воно було побудоване на традиційних територіях Анішнабегів, Чіппеви, Хауденосані, Міссісога Кредит та людей Вендата.

Зі зростанням населення перших націй, інуїтів і метисів створена спеціальна туристична організація, яка допоможе відвідувачам відчути справжню взаємодію з корінними культурами: паувоу; традиційні риболовецькі екскурсії; звичні кулінарні смаколики.

Readers Choice Awards оголосили ТОП-3 кращих напрямків для туризму

“З точки зору ЛГБТІ+, місто є одним із найбільш дружніх до геїв та багатокультурних міст у світі”, – говорить місцевий блогер Райан Томас Вудс, який вибігає з Райаном. “Це місто, де ти можеш бути справжнім ти, триматися за руки і цілуватися на вулиці майже в будь-якому місці”.

Вакаяма, Японія

Readers Choice Awards оголосили ТОП-3 кращих напрямків для туризму

Багатство природної краси, накопичене в префектурі Вакаяма – громові срібні каскади, мармурово-білі вапнякові береги, глибокі первісні ліси – здається, що це коштує для нації більше, ніж Три Священні Скарби Імператорських Регалій Імператора.

Природні гарячі джерела просочують важкі плечі; повільні паломницькі маршрути пронизують уми так, як це роблять тропічні ліси; а медитативні походи по незайманих горах допомагають заспокоїти душу. Недарма читачі визначили його своїм улюбленим стійким напрямком.

Readers Choice Awards оголосили ТОП-3 кращих напрямків для туризму

У своїй основі стійкість є формою збереження – апаратом, призначеним для зменшення екологічного, економічного та соціокультурного тиску на туристичні місця на пункт призначення.

“Немає надуманого в сильних сторонах Вакаями як неймовірного місця для стійкості”, – говорить фотокореспондент Джеймс Габріель Мартін, який востаннє був у 2017 році. “З такою невинною природою пропонується управління префектурою та туризмом просто має сенс”.

Тут мандрівники можуть взяти участь у сільському японському житті, живучи на землі за допомогою WWOOFing на фермах, таких як Jugemu, або харчуючись екологічно у ресторані Villa AiDA, який використовує лише інгредієнти, вирощені у своєму саду. Ідея полягає в тому, щоб навчити людей відновити зв’язок з природою.

Readers Choice Awards оголосили ТОП-3 кращих напрямків для туризму

Насправді охорона є органічним продовженням того, що тут уже давно існує. До того, як в Японії існувала організована релігія, місцеві жителі поклонялися цим лісам і горам, і це вважалося священним актом прогулянки серед високих хащів півострова Кій. Паломницькі маршрути Кумано Кодо, що проходять через префектуру, – це ті самі старовинні стежки, якими самураї та імператори пройшли сотні років тому.

Мартін вважає, що дозволяючи відвідувачам залишатися з буддистськими ченцями в Коя-сані, де ви рано прокидаєтесь, щоб розміркувати та поїсти місцеву, вегетаріанську їжу, а також керуючи дайвінгом серед коралів Кусімото та Ширахами, Вакаяма використовує світ таким, який він є. “Тут життя має інший ритм, – каже він, – і краса природи панує над головою”.

Істрія, Хорватія

Readers Choice Awards оголосили ТОП-3 кращих напрямків для туризму

Якщо ви прямуєте до Хорватії, на узбережжі Істрії, західної суші, яка занурюється в Адріатику, як захисний геральдичний щит, залишилося небагато нерозкритих таємниць. Від пастельних порошкових будинків із заздрісним видом на море в Ровіні до ретельно збереженого римського амфітеатру в Пулі, естетична привабливість регіону може тижнями наповняти Instagram, але багато справжніх радощів Істрії виявляються поза рамками.

Читачі, які номінували його на премію громади, попередили про багатий досвід, знайдений на суші, особливо проживання в сім’ях на фермах та спокійну місцеву атмосферу крихітних сіл на вершині пагорба. “Люди, які тут живуть, справжні та гостинні”, – сказав один із читачів. “Істрія пропонує справжні та незабутні враження … кожна з яких віддає місцевим громадам”, – пояснив інший.

Дегустації у виробників-ремісників є одними з найбільш автентичних місцевих вражень, які тут може мати мандрівник: невелика кількість сімейних ферм побудувала дегустаційні зали, щоб відвідувачі могли спробувати шовковисті золотисті оливкові олії, гострі трюфелі або хрусткі вина, що удостоювались нагород.

Readers Choice Awards оголосили ТОП-3 кращих напрямків для туризму

“Істрія багато років тому зрозуміла, на якій золотій копальні вона сидить, і розробила чудову інфраструктуру для активного відпочинку та гурманів”, – розповідає туристична письменниця Мері Новакович. “Ви знайдете маршрути по півострову для піших і велосипедних прогулянок, які проходять по виноробнях регіону, виробникам оливкової олії та кількох дружніх фермерських господарствах – відомих як агротуризм”.

Новакович рекомендує мандрівникам відвідати Мотовун, де стара залізнична колія стала панорамною стежкою. “Маленькі містечка та села навколо, включаючи колонію художників Грожнян та Бузет, є частиною мережі агротуризму, де ви можете спробувати місцеві трюфелі, біле вино з мальвасією, червоне вино з терану та хорватську версію прошутто” говорить вона.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини