ГоловнаІзраїльІзраїль підготував нові правила для туристів

Ізраїль підготував нові правила для туристів

В даний час Ізраїль готується відновити свою економіку, оскільки близько 4,3 мільйонів людей отримали принаймні один прийом вакцини Covid-19.

Поки місцеві жителі повертаються до культурних заходів, торгових центрів, музеїв та спортзалів, сектор внутрішнього туризму повільно повертається.

Зараз до сільського житла (циммери) приєднуються готелі, які відкриваються за обмеженнями на коронавірус.

План виходу базується на схемі фіолетового та зеленого значків.

Вхід у готелі, культурні та спортивні заходи, тренажерні зали та студії, басейни та культові місця дозволяється лише власникам зелених значків.

Ті, хто має право на отримання зеленого значка, який видає міністерство охорони здоров’я, або принаймні через тиждень після другої вакцини проти коронавірусу, або одужали від хвороби.

Значок із унікальним QR-кодом повинен бути представлений у цифровому або друкованому вигляді разом із посвідченням особи біля входу до цих закладів.

Їдальні зачинені, але обслуговування номерів дозволено.

В’їзд до готелів також дозволений дітям до 16 років з негативним тестом на коронавірус, зробленим протягом 48 годин після прибуття (це через те, що діти не були щеплені).

Готелі в курортній зоні Мертвого моря Ейн-Бокек та Хамей-Зохар знову визначені зеленими острівними зонами.

Ізраїль підготував нові правила для туристів

Це позначення дозволяє готелям повністю відкритися, з усіма зручностями, для власників зелених значків та дітей віком до 16 років з негативним тестом на коронавірус протягом 48 годин після прибуття.

Готелі в Ейлаті приєднаються до призначення зеленого острова лише в тому випадку, якщо рівень зараження в місті знизиться до найнижчого рівня протягом найближчих двох тижнів.

Стандарт фіолетового значка обмежує участь і вимагає соціального дистанціювання та носіння масок (що обов’язково в Ізраїлі).

Торгові центри, відкриті торгові центри та ринки, вуличні магазини, музеї, бібліотеки, зоопарки, туристичні атракціони на відкритому повітрі та сафарі тепер працюють згідно з жорсткою версією фіолетового значка.

Гірськолижний майданчик на горі Гермон на Голанських висотах тепер відкритий для всіх відвідувачів за попередньою реєстрацією.

Усі заповідники та парки також відкриті за попередньою реєстрацією та обмеженою кількістю.

Наступна фаза плану виходу розпочалася 7 березня, доки рівень інфікованості продовжує знижуватися, і більше людей отримуватимуть вакцинацію.

Готелі по всій країні жуть запропонувати повний спектр послуг, а для власників зелених значків відкриються криті атракціони, зали для заходів та конференції.

Кафе та невеликі ресторани (які до цього часу пропонують послуги вивезення та доставки) можуть знову відкритись, згідно з фіолетовим значком.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини