ГоловнаІталіяВідновлення туризму в Італії закінчиться не раніше 2023 року

Відновлення туризму в Італії закінчиться не раніше 2023 року

Італійський туризм серйозно постраждав в результаті пандемії Covid-19, і без сумніву, що цього сектору чекає довгий шлях до відновлення.

За словами Джорджо Палмуччі, президента ENIT (ради по туризму уряду Італії), цей період невизначеності для італійського туризму закінчиться не раніше 2023 року.

«Європейський сертифікат про вакцинацію, ініціатива, розроблена Європейською комісією, забезпечить впевнений імпульс для подорожей цього літа, але Італія зможе повернутися до результатів туризму з 2019 роки не раніше, ніж в 2023 році», – підкреслила чиновник.

Відновлення туризму в Італії закінчиться не раніше 2023 року

Яким буде 2021 рік?

«З прискоренням вакцинації в країнах Європи, кордони зможуть знову поступово відкритися, що дасть додаткову гарантію безпеки в порівнянні з минулим роком», – додав Палмуччі.

Однак в короткостроковій перспективі 2021 рік за раніше буде важким роком для італійського туристичного сектора, тому що іноземні туристи повернуться до Італії лише частково.

За словами Палмуччі, в 2020 році обсяг іноземного туризму знизився більш ніж на 70%, в той час як внутрішній туризм впав на 50%.

Навпаки, в 2021 році з очевидних причин буде спостерігатися деяке поліпшення, особливо щодо внутрішнього туризму. Проте, кількість міжнародних поїздок і раніше передбачається на 45% менше, ніж в 2019 році.

У період кризи Італія привернула увагу деяких міжнародних інвесторів. Сімейні власники деяких гранд-готелів можуть нарешті погодитися на продаж власності. В даний час виставлені на продаж як мінімум чотири розкішні готелі, які раніше не були на продаж. «Італія – ​​це країна, найбільш затребувана в сфері готельного бізнесу», – сказав Раймондо Гаетаном, директор з розвитку бізнесу приватної інвестиційної компанії Patrimonia в сфері нерухомості.

Оскільки 90% італійських готелів в даний час закриті, очікується, що буде продаватися велика кількість сімейних готелів, що призведе до зниження цін, які до сих пір були досить стійкі.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Турок похвалився, на який обман ведуться лише українські туристи

«Українці, народ довірливий, є пара хитрощів, на які ведеться...

Туреччину засипало снігом, побило градом і залило зливами

Травнева погода дає сюрпризи не лише українцям. Курортну провінцію...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...

У Венеції штрафують туристів, які не сплатили податок

Італійська влада запровадила новий податок для туристів у Венеції....