У Венеції відкривається 17-а Міжнародна Виставка Архітектури.

17-а Міжнародна виставка архітектури відкрилася для публіки в суботу в Венеції, Італія.

Цього року у виставці взяли участь 61 національний павільйон і роботи 112 колективів і окремих осіб з 46 країн і регіонів. Він називається «Як ми будемо жити разом?» І складається з п’яти розділів: «Серед різних істот», «Нові домогосподарства», «Нові спільноти», «За межами», «Як одна планета».

Павільйон Китаю – один з найбільших національних павільйонів, що представляє «юань-ер, внутрішню дворову науку: від мега до мікро». Курує Чжан Лі, деканом школи архітектури Університету Цінхуа, він демонструє роботи більше 100 китайських художників і архітекторів, прагнучи вивчити безліч можливих форм людського співжиття, натхнених цим двором в китайському стилі.

  Booking com звинуватили в ухилянні від сплати податків

Крім того, роботи ще 10 китайських архітекторів були запрошені для демонстрації в павільйоні Сан-Марино в рамках угоди про дружбу, підписаного двома країнами в 2015 році.

Міжнародна архітектурна виставка проводилася два рази на рік. Спочатку заплановане на минулий рік 17-й захід двічі відкладалося через пандемію COVID-19. Виставка триватиме шість місяців і завершиться 21 листопада.

  Три теми "Великої сімки", які варто запам'ятати
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини