Італія оголошує 5-денний карантин для прибуваючих з ЄС

З огляду на раптовий підйом кількості коронавірусу, уряд Італії оголосив про введення п’ятиденного карантину для людей, які прибувають з країн Європейського Союзу чи країн ЄС, як для резидентів, так і для іноземців.

Обмеження щодо коронавірусу в країні посилилися, щоб допомогти країні впоратися зі смертною третьою хвилею інфекцій. На сьогоднішній день вся країна перебуває під суворим блокуванням протягом триденних Великодніх вихідних, що починаються в суботу (2 квітня).

Відповідно до нової мірою COVID-19 будь-хто, хто прибуває з будь-якої іншої країни ЄС, повинен буде показати негативний тест на коронавірус перед від’їздом до Італії і другий після п’яти днів самостійного карантину. Винятки будуть зроблені тільки з причин доведеною необхідності і терміновості.

  Загальна кількість загиблих від COVID-19 перевищує 3 мільйони на тлі відродження нових інфекцій

В даний час правила карантину вже діють для тих, хто прибуває з країн, що не входять в ЄС, а для нерезидентів, які прибувають з інших країн, вони взагалі не мають права до в’їзду.

Бернабо Бокка, глава федерації італійських готельєрів, заявив місцевій газеті: «Я не можу покинути свій муніципалітет, але я можу полетіти на Канарські острови – це абсурд».

По всій видимості, Італія була першою європейською країною, яка ввела суворі заходи ізоляції та карантину після сильного удару пандемії. На сьогоднішній день в країні зареєстровано понад 108000 смертей від COVID-19.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

В Домінікані продовжили комендантську годину для туристів

Республіка Домінікана повідомила про продовження комендантської години на травень 2021 року.
  Паспорт вакцинації ЄС: Як працюватиме цифрова сертифікація COVID в Європейському Союзі
Домінікана, комендантська година - травень 2021 Домінікана продовжила комендантську годину до 16 травня 2021 року....

Гібридні події: Формат сучасності і майбутнього?

Пандемія Covid-19 та змінене соціальне мислення вимагають нового погляду на майбутні формати подій. Гібридні події, що зростають протягом декількох років, стають дедалі популярнішими завдяки...

Qatar Airways здійснив перший рейс, повністю вакцинованих від COVID

Qatar Airways встановила новий рекорд першого у світі вакцинованого польоту проти COVID-19. Згідно з останніми новинами, рейс QR 6421, який перевозив усіх вакцинованих пасажирів...

Вже вакциновані? Ось як отримати паспорт вакцини

З появою програми масової вакцинації у всьому світі світ сподівається досить скоро повернутися до повсякденного життя після COVID. З тих пір, як перші вакцини проти...
Погода

Останні новини