ГоловнаCOVID Travel NewsІталія оголошує 5-денний карантин для прибуваючих з ЄС

Італія оголошує 5-денний карантин для прибуваючих з ЄС

З огляду на раптовий підйом кількості коронавірусу, уряд Італії оголосив про введення п’ятиденного карантину для людей, які прибувають з країн Європейського Союзу чи країн ЄС, як для резидентів, так і для іноземців.

Обмеження щодо коронавірусу в країні посилилися, щоб допомогти країні впоратися зі смертною третьою хвилею інфекцій. На сьогоднішній день вся країна перебуває під суворим блокуванням протягом триденних Великодніх вихідних, що починаються в суботу (2 квітня).

Відповідно до нової мірою COVID-19 будь-хто, хто прибуває з будь-якої іншої країни ЄС, повинен буде показати негативний тест на коронавірус перед від’їздом до Італії і другий після п’яти днів самостійного карантину. Винятки будуть зроблені тільки з причин доведеною необхідності і терміновості.

В даний час правила карантину вже діють для тих, хто прибуває з країн, що не входять в ЄС, а для нерезидентів, які прибувають з інших країн, вони взагалі не мають права до в’їзду.

Бернабо Бокка, глава федерації італійських готельєрів, заявив місцевій газеті: «Я не можу покинути свій муніципалітет, але я можу полетіти на Канарські острови – це абсурд».

По всій видимості, Італія була першою європейською країною, яка ввела суворі заходи ізоляції та карантину після сильного удару пандемії. На сьогоднішній день в країні зареєстровано понад 108000 смертей від COVID-19.

Свіжі новини

Погода

Також читайте