ГоловнаІспаніяНазвано сім найвражаючих парків розваг у світі

Названо сім найвражаючих парків розваг у світі

Досвід тематичного парку є найбільшим відпочинком для багатьох сімей. В усьому світі є десятки тематичних парків, які представляють нові культури за допомогою атракціонів, атракціонів, шоу, парадів чи їжі.

Незалежно від віку, ви повинні відвідати парк розваг хоча б один раз. Пригоди та викид адреналіну тут не мають собі рівних в жодному іншому занятті.

Universal Studios (Японія)

Universal Studios (Японія)

Universal Studios – одне з обов’язкових місць для відвідування під час поїздки до Японії, особливо для шанувальників тематичних парків. Незважаючи на те, що тут є багато тих самих пам’яток, що і у Флориді та Каліфорнії, Universal Studios також пропонує вам деякі заходи та шоу, присвячені Японії.

Шанхайський Діснейленд (Шанхай, Китай)

Шанхайський Діснейленд (Шанхай, Китай)

Найновіший тематичний парк Діснея – Шанхайський Діснейленд. У парку ви знайдете безліч посилань до стародавніх китайських традицій, а в чайних можна навчитися готувати напої відповідно до традицій. У парку є масивний замок, який більше, ніж будь-який інший замок Діснея у світі, та визначні пам’ятки, які можна знайти лише у Шанхаї.

Ferrari World (Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати)

Ferrari World (Абу-Дабі, Об'єднані Арабські Емірати)

Ferrari World – найбільший критий парк розваг у світі, призначений для дітей та дорослих. Formula Rossa — найшвидші американські гірки на планеті, навіть швидше, ніж болід Формули 1. Менш ніж за п’ять секунд ви можете розігнатися до 240 км/год, одразу після підйому по рампі понад 50 метрів.

Six Flags (Техас, США)

Six Flags (Техас, США)

Six Flags володіє великою кількістю тематичних парків та аквапарків разом узятих, ніж будь-яка інша компанія, що займається парками розваг у світі. Їм належать 27 об’єктів нерухомості в Північній Америці, включаючи тематичні парки, парки розваг, аквапарки та сімейний розважальний центр. У 2019 році об’єкти Six Flags відвідали 32,8 мільйона людей. Тут знаходяться найвищі, найкрутіші та найшвидші дерев’яні американські гірки у світі. Парк розваг ідеально підходить для сімейного відпочинку, оскільки тут є безліч варіантів розваг.

PortAventura Park (Барселона, Іспанія)

PortAventura Park (Барселона, Іспанія)

PortAventura Park – один із найбільших тематичних парків у Європі. Тут є аквапарк та чотиризіркові готелі, у кожному понад 500 номерів. Парк розваг поділено на шість зон. Кожна область організована відповідно до певної теми: Середземномор’я, Китай, Мексика, Дикий Захід, Полінезія та Сезам Вулиця.

Disneyland (Париж, Франція)

Disneyland (Париж, Франція)

Паризький Діснейленд – розважальний комплекс у Шезі, Франція – місті, розташованому за 32 км на схід від центру Парижа. Він включає два тематичні парки, безліч готелів, Disney Nature Resorts, торговий комплекс, ресторани та розважальні заклади, поле для гольфу, а також кілька зон відпочинку та місць для найменших.

Legoland (Штутгарт, Німеччина)

Legoland (Штутгарт, Німеччина)

У годині їзди від Штутгарта це ідеальне місце для дітей віком від 2 до 14 років, а також для заповзятливих дорослих та ентузіастів Lego, які знають, як весело провести час. Парк має величезну територію, а всередині нього розташовано понад 50 туристичних атракціонів, згрупованих у 9 тематичних зон, для яких використано понад 56 мільйонів деталей Lego.

Свіжі новини

Погода

Також читайте