ГоловнаІспаніяНа популярному курорті в готелях "All inclusive" ввели правило «6 напоїв на...

На популярному курорті в готелях “All inclusive” ввели правило «6 напоїв на день»

Іноземні туристи обурилися тим, що в готелях, що працюють за системою “все включено”, їм заборонили безлімітно пити алкоголь. Правило «шість напоїв на день» запровадило влада популярної Майорки та інших Балеарських островів в Іспанії, щоб боротися з надмірним вживанням спиртних напоїв та антигромадською поведінкою.

Як пояснила газета Еxpress, туристи перебувають у сказі через нове обмеження, оскільки під час «пакетного відпочинку» їм доводиться додатково витрачати гроші. Так, за даними видання, 42-річний мандрівник, який відпочивав на іспанському курорті, тепер «злий і засмучений», адже за триденну поїздку системою «все включено» йому довелося доплатити 10’500 гривень. Хоча раніше він припускав, що відпустка за безлімітною програмою дозволить йому їсти та пити стільки, скільки він захоче.

«Ми дізналися про це лише тоді, коли зареєструвалися, і лише тому, що думали, що вся наша їжа та напої покриваються оплатою туру. Ми були дуже засмучені та обурені. Ми приїхали сім’єю з восьми людей, щоб відсвяткувати 40-річчя мого двоюрідного брата, і, хоча ми всі добре провели час, у результаті ми зазнали додаткових витрат», – нарік він.

Ось який коментар залишив представник готелю, в якому зупинявся іноземний турист: «За словами туриста, відпочиваючим, які збираються відвідати аналогічні іспанські курорти, тепер слід уважно читати текст дрібним шрифтом у пропозиціях «все включено», так як, напевно там є пункт про «алкогольне правило». Нам шкода чути, що клієнт був розчарований своїм перебуванням у Aluasun Torrenova. На жаль, у цьому випадку він не вийшов на зв’язок, щоб порушити це питання. Таким чином, ми не мали змоги звернутися з питанням до клієнта. Указ, виданий урядом Балеарських островів, обмежує алкогольні напої щонайбільше шістьма на людину на день для харчування за системою «все включено». З огляду на це ми докладно описуємо напої, доступні клієнту, на сторінці відомостей про готель під заголовком «Все включено». В цьому випадку в реквізитах готелю вказується Вибір іспанських та міжнародних безалкогольних напоїв. Три алкогольні напої на людину (пиво та вино) під час обіду та вечері. Ми завжди закликаємо клієнтів читати інформацію про готель, щоб переконатися, що вони задоволені покупкою».

Нові правила були вперше введені в січні 2020 року, однак, схоже, іноземні відпочиваючі тільки зараз починають усвідомлювати зміни, коли прибувають острови на весняні канікули. Існують також заборони на акції та пропозиції: «щасливі години», автомати з продажу алкоголю, безкоштовні бари, відвідування пабів, напої «два на одного» та рекламу човнів для вечірок. Магазинам також не дозволяється продавати алкоголь з 21:30 до 8:00 ранку.

Міністр туризму Балеарських островів Яго Негуеела раніше заявив, що іноземний туризм є дуже важливим для них, проте п’яні туристи обурюють місцевих і завдають шкоди.

«Ми хочемо покласти край поганій поведінці. Ми збільшимо присутність поліції в цих районах і кількість інспекторів – ми матимемо нульову терпимість до туристичних ексцесів», – заявив чиновник із цього приводу.

В даний час для курортів материкової Іспанії таких правил не існує. Наприклад, турператор Thomas Cook попередив своїх клієнтів про правила пакетного відпочинку. «Будь ласка, зверніть увагу, що уряд Балеарських островів видав указ про нове обмеження на харчування за системою «все включено». На людину в день може бути подано не більше шести алкогольних напоїв, і ці напої подаватимуться лише під час обіду та вечері (по три на кожного). Будь ласка, майте на увазі, що в Магаллуфі, Ель-Ареналі, Плайя-де-Пальма на Майорці та Сан-Антоніо на Ібіці діють нові обмеження на все включено.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дано поради, як досягти підтягнутого та плоского живота до літа».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Єгипті внесуть зміни до системи “все включено”

Готелі Єгипту не планують відмовлятися від системи "все включено",...

У Туреччині по-новому запрацює система “Все включено”: Готелі перейдуть до 3-рівневої системи

У Туреччині зміниться система "все включено": готелі перейдуть до...

У Туреччині зміниться система «Все включено»: готелі перейдуть до 3-рівневої системи «All Inclusive»

У Туреччині зміниться система «Все включено»: готелі перейдуть до...

У Німеччині закликали Туреччину змінити систему «все включено»

У Німеччині закликали Туреччину змінити систему "все включено", прибравши...

“Все включено” збережеться в готелях Туреччини у 2024 році

Посол Туреччини заявив про збереження формату "Все включено" у...