ГоловнаІндіяВелосипедист поставив світовий рекорд, проїхавши 3600 км за 8 днів

Велосипедист поставив світовий рекорд, проїхавши 3600 км за 8 днів

У цьому світі немає нічого неможливого для вольової та пристрасної людини, і Аділ Телі з Кашміру просто довів, що твердження відповідає дійсності. Тепер 23-річний хлопець має на його ім’я рекорд Гіннеса за те, що він дістався до Каньякумарі до Кашміру всього за 8 днів 1 годину 37 хвилин, і це на велосипеді! Цим подвигом він побив попередній рекорд за 8 днів, 7 годин 38 хвилин 17-річним Ом Махаджаном, у листопаді 2020 року.

Ну, це не єдине досягнення, яке Аділ має у своєму пасиві. Він також є рекордсменом як найшвидший велосипедист, який подолав 440 км між Шрінагаром та Лехом лише за 26 годин 30 хвилин!

Аділ – велосипедист з району Нарбал, Будгам. Він розпочав своє тривале перебування 22 березня 2022 року з Кашміру і досяг Каньякумарі, подолавши 3600 км за 8 днів. Звичайно, це був нелегкий подвиг. На це досягнення пішли місяці підготовки та багато напруженої роботи. Аділ пройшов навчання в Амрітсарі, і у нього також був тренер, який допомагав і проводив його.

Історія Аділа

Аділь – велосипедист з району Нарбал Будгама. Він почав свою довгу подорож 22 березня 2021 року через Кашмір і досяг Каньякумарі, подолавши 3600 км за 8 днів. Звичайно, це був нелегкий подвиг. Місяці підготовки і багато важкої праці пішли на це досягнення. Аділь тренувався в Амрітсарі, і у нього також був тренер, який допомагав йому.

22 березня 2021 року Аділь відправився в подорож від Часовий вежі в Лал Чоук в Шрінагаре о 7 годині ранку. Він ставив перед собою більшу мету, але через пандемію йому було нелегко. Тим не менш, він зумів подорожувати по Індії і відвідав Делі, Агра, Гваліор, Хайдарабад, Мадурай і інші.

Для Аділя його подорож з Срінагара в Лех стала поворотним моментом. Рекорд дав йому поштовх до постановки високих цілей. З тих пір він чекав, щоб побити світовий рекорд Кашміру Каньякумарі.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туреччину засипало снігом, побило градом і залило зливами

Травнева погода дає сюрпризи не лише українцям. Курортну провінцію...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...

У Венеції штрафують туристів, які не сплатили податок

Італійська влада запровадила новий податок для туристів у Венеції....

Туристам назвали 17 симптомів смертельного вірусу в Європі, який почав вбивати 40% пацієнтів

17 симптомів смертельного вірусу в Європі назвало у своєму...