Велосипедист поставив світовий рекорд, проїхавши 3600 км за 8 днів

У цьому світі немає нічого неможливого для вольової та пристрасної людини, і Аділ Телі з Кашміру просто довів, що твердження відповідає дійсності. Тепер 23-річний хлопець має на його ім’я рекорд Гіннеса за те, що він дістався до Каньякумарі до Кашміру всього за 8 днів 1 годину 37 хвилин, і це на велосипеді! Цим подвигом він побив попередній рекорд за 8 днів, 7 годин 38 хвилин 17-річним Ом Махаджаном, у листопаді 2020 року.

Ну, це не єдине досягнення, яке Аділ має у своєму пасиві. Він також є рекордсменом як найшвидший велосипедист, який подолав 440 км між Шрінагаром та Лехом лише за 26 годин 30 хвилин!

Аділ – велосипедист з району Нарбал, Будгам. Він розпочав своє тривале перебування 22 березня 2022 року з Кашміру і досяг Каньякумарі, подолавши 3600 км за 8 днів. Звичайно, це був нелегкий подвиг. На це досягнення пішли місяці підготовки та багато напруженої роботи. Аділ пройшов навчання в Амрітсарі, і у нього також був тренер, який допомагав і проводив його.

  ТОП-7 найкращих ізольованих монастирів у світі

Історія Аділа

Аділь – велосипедист з району Нарбал Будгама. Він почав свою довгу подорож 22 березня 2021 року через Кашмір і досяг Каньякумарі, подолавши 3600 км за 8 днів. Звичайно, це був нелегкий подвиг. Місяці підготовки і багато важкої праці пішли на це досягнення. Аділь тренувався в Амрітсарі, і у нього також був тренер, який допомагав йому.

22 березня 2021 року Аділь відправився в подорож від Часовий вежі в Лал Чоук в Шрінагаре о 7 годині ранку. Він ставив перед собою більшу мету, але через пандемію йому було нелегко. Тим не менш, він зумів подорожувати по Індії і відвідав Делі, Агра, Гваліор, Хайдарабад, Мадурай і інші.

  Нові випадки зараження коронавірусом в Індії досягли рекордів

Для Аділя його подорож з Срінагара в Лех стала поворотним моментом. Рекорд дав йому поштовх до постановки високих цілей. З тих пір він чекав, щоб побити світовий рекорд Кашміру Каньякумарі.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Індія повідомляє про 234 692 захворювань – черговий щоденний рекорд

За даними міністерства охорони здоров'я Індія зафіксувала рекордний щоденний приріст 234 692 інфекцій Covid-19 за останні 24 години. За даними Reuters, це був восьмий рекордний...

Посольство Франції евакуює своїх громадян з Пакистану через «серйозні загрози»

Посольство Франції в Пакистані порадило французьким громадянам покинути країну через «серйозні загрози», з якими вони стикаються, оскільки днем ​​раніше відбулися зіткнення протестуючих з співробітниками...

Нові випадки зараження коронавірусом в Індії досягли рекордів

Нові зараження коронавірусом в Індії досягли рекорду в середу, коли натовпи паломників зібрались на релігійний фестиваль, незважаючи на дефіцит кисню та суворі обмеження в...

В Індії виявлені рідкісні екзотичні гриби що світяться

Новий сорт грибів було виявлено в штаті Мегхалая на північному сході Індії. Майже 600 різновидів біолюмінесцентних грибів були виявлені в джунглях Мегхалаі, і через...
Погода

Останні новини