ГоловнаІндіяВ Індії вирує масштабна лісова пожежа в найбільшому парку з тиграми

В Індії вирує масштабна лісова пожежа в найбільшому парку з тиграми

В даний час палає національний парк Бандхавгарх, одна з найбільших біосфер в Індії. Лісова пожежа вирує, і це загрожує серйозними збитками. Місцеві жителі, навпаки, заявили, що для боротьби з вогнем зроблено недостатньо. Пожежа виникла в ізольованих місцях у понеділок і поширилася на шість лісових масивів.

Лісова пожежа може мати тяжкі наслідки для дикої природи. Тигри є невід’ємною частиною національного парку і, мабуть, вже постраждали через пожежу. Національний парк розкинувся на 100 кв. км і розташований на пагорбах Віндхья. Відомо, що ліс має близько 7-8 тигрів на кв. км. Він улюблений серед любителів дикої природи. У 1968 році він був оголошений національним парком, а потім заповідником у 1993 році.

В даний час вважається, що причиною лісових пожеж є техногенна ситуація під час свят Холі. Лісова пожежа бурхливо поширюється через бамбукові скупчення та умови теплових хвиль у цьому регіоні.

За словами директора на місцях Вінсента Рахіма, «Ми теж здивовані, як вогонь може початися в багатьох місцях. Робляться всі зусилля, щоб пожежа була під контролем ».

Звіти свідчать, що такі райони, як Панпата, Тала, Хитолі та Манпур, постраждали від пожежі, в той час як вона поширювалася з однієї частини в іншу. Влада також звернули увагу на те, що деякі види диких тварин, в тому числі що знаходяться під загрозою зникнення, також постраждали від пожежі.

Свіжі новини

Погода

Також читайте