ГоловнаCOVID Travel NewsВ аеропортах порушників правил COVID починають штрафувати

В аеропортах порушників правил COVID починають штрафувати

Індія ще не пішла в сторону нової ізоляції, але це не означає, що уряд легковажно ставиться до нинішнього сценарію COVID-19. Генеральне управління цивільної авіації (DGCA) наказало всім аеропортам прийняти каральні заходи, такі як точкові штрафи для всіх пасажирів, які не дотримуються норми COVID.

Мандрівникам, які порушують норми COVID в аеропортах, доведеться зіткнутися з діями поліції, оскільки влада в даний час підсилює нагляд за COVID-19 в Індії. Про це ж у вівторок попередив міністр авіації Союзу Х.С. Пурі.

Аеропорт Бангалора вже прийняв рішення вжити заходів проти тих мандрівників, які відмовляються носити маски в будівлі терміналу. Такі пасажири будуть або вигнані з терміналу, або не будуть допущені до посадки на їх регулярні рейси. Представник аеропорту також повідомив, що ті, хто перебуває за межами будівлі аеровокзалу, як і люди, що прийшли на посадку або отримання багажу, будуть оштрафовані на 250 індійських рупій в разі порушення правил.

Нещодавно DGCA провело раптові перевірки в аеропортах і виявило порушення. Згідно DGCA, дотримання вимог було незадовільним. Тепер DGCA хоче, щоб всі дотримувалися всіх норм COVID-19, такі як правильне носіння масок і збереження соціального дистанціювання.

За словами представника аеропорту Мумбаї, «В світлі останнього наказу DGCA (він) буде виробляти стратегію з усіма відповідними зацікавленими сторонами і приймати будь-які відповідні заходи для захисту здоров’я і безпеки пасажирів і персоналу в аеропорту».

Обидва аеропорти Делі і Хайдарабад заявили, що згідно з їхнім досвідом, порушники зазвичай дотримуються протоколу, коли їм нагадують про те ж.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини