ГоловнаІндіяСьогодні в Індії можна побачити "Черв'ячний" Супермісяць

Сьогодні в Індії можна побачити “Черв’ячний” Супермісяць

Повний місяць на Холі цього разу буде чимось особливим. Будучи відомим як Супер Черв’ячний Місяць, великий і красивий Місяць побачимо сьогодні ввечері.

Повідомляється, що супер черв’ячний місяць буде видно в Індії близько 18:36 29 березня.

Супермісяць – це повний місяць, найближчий до землі. Ви можете запитати, Як це трапляється? Більший за звичай розмір Місяця здається таким, коли повний місяць або молодик майже збігаються з перигеєм. Периге – це найближча відстань, коли Місяць приходить на землю під час своєї орбіти.

Прізвиська щороку присвоює повним місяцям Альманах старого фермера. Це старий звичай корінних американців, коли повні місяці були названі на честь певних маркерів, таких як поведінка тварин або навіть погода. Черв’ячний Місяць названий так, оскільки це місяць весни, коли дощові черв’яки виходять із землі.

Черв’ячний Місяць – четвертий найближчий повний Місяць року, а також четвертий за величиною і яскравістю. Ці Супермісяці майже на 14-30 відсотків більші за середні супутники.

Місяць «Супер-Черв’ячний» вперше був побачений у альманахі «Мен Фермер» 1930-х років.

Місяць Супер Черв’яків, побачений у березні, також відомий як цукор, сік, ворона, суп, або, як ми називаємо його в 2021 році, Черв’ячний місяць.

Свіжі новини

Погода

Також читайте