ГоловнаІндіяІндійські туристи рятують економіку Мальдів

Індійські туристи рятують економіку Мальдів

Індія стала основним ринком для Мальдів, при цьому туристи з Індії переважають відвідувачів з інших країн. Міністр туризму Мальдів Абдулла Маусум повідомив, як після локдауна кількість індійських туристів у країні стала більше, ніж з Росії, яка раніше стала ключовим ринком.

Індійські туристи складають більше 23 відсотки відвідувачів, що приїжджають на Мальдіви: за станом на лютий цього року – 44 039 індійських відвідувачів за порівнянням з 40 698 відвідувачами з Росії. Моусум заявив, що Мальдиви очікують збільшення числа туристів з Індії в наступаючому році і планують представити острівну державу як прибуткову країну для інвестицій. Міністр туризму очікує, що в майбутньому році прибуде 1,5 мільйона туристів, і сподівається на 10 мільйонів бронювань в готелях та житлових приміщеннях на островах.

Міністр сказав, що відкриття 28 нових островів, збільшення кількості рейсів, збільшення пропускної спроможності аеропорту для обслуговування більшої кількості людей, таким чином країна буде агресивно залучати ринок та інвестиції Індії.

Надалі Мальдиви також планують відмовитись від тестування ПЛР для відвідувачів, у яких є сертифікат про вакцинацію, що передбачає більш тривалу туристичну візу, Просування туризму у сфері нерухомості, для людей які купують нерухомість на Мальдівах.

На сьогоднішній момент туристам необхідно підтвердити бронювання в туристичній установі, зареєстрованій у міністерстві туризму та надати негативний тест Covid.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини