ГоловнаІндіяГонконг призупиняє всі рейси з Індії, Пакистану і Філіппін

Гонконг призупиняє всі рейси з Індії, Пакистану і Філіппін

Згідно з останніми змінами, Гонконг призупинив всі польоти з Індії на 14 днів, починаючи з 20 квітня по 3 травня.

Як повідомляється, уряд Гонконгу оголосило про припинення польотів з Індії, Пакистану і Філіппін з півночі 20 квітня. Всім пасажирським рейсам з цих трьох країн тепер буде заборонено приземлятися в Гонконзі на 14 днів.

Посилаючись на це, уряд також випустив заяву, в якій йшлося, що ці місця будуть одночасно віднесені до вказаних місцях групи А з надзвичайно високим ризиком відповідно до положення про профілактику і контроль захворювань (регулювання транскордонних перевезень і пересування мандрівників). Це обмежить доступ осіб, що зупинилися в цих місцях, до посадки в Гонконг. Призупинення діятиме протягом 14 днів.

Говорячи про це докладніше, офіційний представник уряду заявив, що підтверджені випадки, пов’язані з мутантним штамом N501Y, були вперше виявлені в Гонконзі. Це причина, по якій уряд Гонконгу тепер застосувало згадані правила припинення польотів на 14 днів з таких місць, як Індія, Пакистан і Філіппіни.

У заяві уряду йдеться: «На двох пасажирських рейсах (CX906), виконуваних Cathay Pacific, які прибули з Маніли в Гонконг 14 і 17 квітня, було підтверджено наявність Covid-19 при перевірці після прибуття. Тим часом, пасажирський рейс (UK6397), що виконується Vistara, який прибув з Мумбаї в Гонконг в неділю, підтвердив наявність вірусу у трьох пасажирів за результатами перевірки після прибуття».

Свіжі новини

Погода

Також читайте