ГоловнаГотеліУ Греції підрахували готелі що працюють за системою All inclusive і здивувалися

У Греції підрахували готелі що працюють за системою All inclusive і здивувалися

У готелях Греції, які є прямими конкурентами Туреччини в туризмі, лише у 6% реалізується система обслуговування All inclusive, що сподобалася туристам. Такі дані опублікував грецький Інститут досліджень та прогнозування туризму на 2022 рік, провівши нове дослідження. Цифри готелями здивували і туристів, і експертів турсектору.

За даними дослідження, найпоширеніша система у готелях – сніданки (BB – Bed & breakfast). На їхню частку у грецьких готелях припадає рекордні 64%. Що стосується півпансіону – як правило, сніданок та вечеря (HB – half board) та повного пансіону – триразове харчування (FB – Full Board), то їхня частка у грецьких готелях становить близько 17%, де 21% готелів має понад 50 номерів, а 79% – до 50 номерів. З іншого боку частка ресторану à la carte становить близько 12%.

Експерти проаналізували дані щодо системи обслуговування “все включено” (AI) і здивувалися, тому що таких готелів у Греції виявилося дуже мало. За класами об’єктів 5-зіркові готелі посіли перше місце – 29%. За ним пішли 4-зіркові готелі – 17% та 3-зіркові готелі – 4%.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини