ГоловнаГреціяРейс Emirates повернувся до Афін через підозри, що на борту перебуває терорист

Рейс Emirates повернувся до Афін через підозри, що на борту перебуває терорист

Рейс авіакомпанії Emirates до Нью-Йоркського аеропорту Ньюарк був змушений повернутися в Афіни минулого четверга через повідомлення про передбачувану «загрозу безпеки» на борту літака і інформацію, що просочилася в місцеві ЗМІ про те, що одним із пасажирів може бути терорист, який розшукує ЦРУ.

Рейс EK209 авіакомпанії Emirates вилетів з Афін на 12 хвилин пізніше за розклад — о 17:32 у четвер, 10 листопада, і пролітав над Сардинією, коли він раптово скинув швидкість, а потім і зовсім розвернувся, щоб попрямувати назад до Греції.

Дивним було й те, що Boeing 777–300 не пішов найкоротшим маршрутом назад до Афін, а натомість повернув навколо узбережжя Італії та Сицилії, щоб уникнути польоту над сушею. Літак виконав аналогічний маневр, наближаючись до Греції, і попрямував углиб материка лише на останньому заході на посадку в афінський аеропорт Елефтеріос Венізелос.

Як з’ясувалося пізніше, Франція та Італія відмовили пілотам Emirates у дозволі на непередбачену посадку у своїх повітряних гаванях. Проте екіпаж весь час зберігав контроль над літаком, хоча з обох боків від нього вже знаходилися два винищувачі F-16 ВПС Греції.

За повідомленням місцевих ЗМІ, спецслужби отримали інформацію про те, що підозрюваний терорист міг бути пасажиром одного з двох рейсів Emirates – один прямував з Афін до Дубая і був зупинений перед вильотом, тоді як EK209 вже вилетів, коли служби безпеки були підняті через тривогу.

Коли “Боїнг” приземлився у столиці Греції, пасажирів “вивантажили” в автобуси, а Emirates була вимушена відкласти рейс наступної доби.

Чим закінчився інцидент, і чи хтось узятий під варту, поліція не повідомляє.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини