ГоловнаГреціяОпубліковано список ліків, за ввезення яких туристів можуть ув'язнити в популярних країнах...

Опубліковано список ліків, за ввезення яких туристів можуть ув’язнити в популярних країнах світу

Туристам, які беруть із собою в подорож аптечку, слід ще раз перевірити ще раз її на предмет заборонених речовин. Українці, які приймають деякі поширені ліки за кордоном, можуть потрапити у серйозні неприємності – і навіть потрапити за ґрати.

Що дозволено в одних країнах, може бути заборонено у деяких популярних напрямках. У низці місць відпочинку діють суворі правила прийому ліків, навіть для деяких безрецептурних препаратів. Згідно The Sun, як мінімум шість країн можуть покарати за їх ввезення туристів.

Греція

Усі лікарські препарати та біодобавки, що містять опіати, заборонені у Греції. Наприклад, поширений протикашльовий лікарський засіб Кодеїн не допускається для ввезення в країну.

Єгипет

Одні із ліків, які можуть завдати туристам неприємності в Єгипті, є Трамадол. Ліки заборонені до ввезення в країну, і знадобиться довідка від лікаря, щоб перевести його через кордон та приймати. Наприклад, у 2017 році британську мандрівницю посадили до в’язниці після того, як у неї в валізі було знайдено 300 таблеток Трамадолу, яка стверджувала, що не знала, що він заборонений.

Індонезія

Балі – райське місце відпочинку для заможних туристів, яке також може покарати гостей за провезення деяких лікарських засобів. В Індонезії заборонено Кодеїн, як і ліки від синдрому дефіциту уваги та гіперактивності (СДВГ), а також деякі снодійні.

«Хоч ваш місцевий фармацевт може порадити, які ліки вам потрібні і як найкраще їх приймати під час відпустки, важливо також перевірити, які обмеження діють для того місця, куди ви вирушаєте. Ви можете це зробити за допомогою контрольного списку FCO для закордонних поїздок. У деяких випадках, коли обмеження не дотримувалися, ваші ліки можуть бути конфісковані. Але що, якщо ви маєте хронічне захворювання, а ви залишитеся без ліків? Це може вплинути на ваше здоров’я», – процитувало видання слова фармацевта Lloyds Pharmacy Майкла Вонга.

Катар

Цього року туристи вирушать до Катару на чемпіонат світу. Нагадаємо, що в країні діють суворі правила щодо багатьох ліків від кашлю та застуди. На кожен із них необхідна довідка про необхідність прийому саме цих препаратів чи рецепт.

Сінгапур

У Сінгапурі мандрівникам потрібна медична довідка для прийому заспокійливих, снодійних та сильних знеболюючих.

Японія

Слід залишити вдома ліки від застуди, якщо подорож запланована до Японії. Такі ліки, як Судафед та Вікс заборонені в Японії за вміст псевдоефедрину.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Росії з’явився чорний ринок ліків

Російський регулятор охорони здоров'я висловив занепокоєння щодо перепродажу фармацевтичних...