Греція скасує карантин для відвідувачів із понад 30 країн – якщо вони відповідають цим вимогам

Греція оголосила, що найближчим часом знизить вимоги до карантину для відвідувачів із понад 30 країн, включаючи США та Великобританію, за умови, що вони покажуть негативний аналіз на COVID-19 або докажуть, що вони повністю вакциновані проти цієї хвороби. Також планується поступово скасовувати обмеження, якщо дозволяють умови.

З 19 квітня мандрівникам з усього Європейського Союзу та п’яти інших країн, включаючи Великобританію, США, Ізраїль, Сербію та Об’єднані Арабські Емірати, більше не доведеться переносити карантин після прибуття до Греції, якщо вони зможуть продемонструвати докази своєї вакцинації проти COVID-19 або дають негативний результат тесту, проведеного не більше ніж за 72 години до подорожі.

Прийом відвідувачів важливий для країни, оскільки на її туристичний сектор припадає приблизно п’ята частина економіки Греції. Населення має 11 мільйонів людей, а Німеччина є його найбільшим ринком для відвідувачів, за яким слідує Великобританія.

Греція скасує карантин для відвідувачів із понад 30 країн - якщо вони відповідають цим вимогам

Згідно з чинними нормами, усі відвідувачі, які прибувають до Греції, повинні здати негативні тести, а потім карантин протягом семи днів. Місцеві правила блокування існують у Греції з листопада, коли країна вступила у другу хвилю пандемії. Однак минулого місяця міністр туризму Харіс Теохаріс зазначив, що після вакцинації людей похилого віку та вразливих людей вона почне вакцинувати тих, хто працює в туристичному секторі, оскільки це активізує зусилля, щоб повернути відвідувачів назад.

  Рост бронювання готелів підтверджує тенденції до відновлення

Мандрівникам слід зауважити, що вони повинні дотримуватися місцевих рекомендацій щодо охорони здоров’я, навіть якщо вони пройшли негативний тест або були щеплені проти COVID-19.

  Метеорологічна служба Туреччини оголосила жовте попередження для Стамбула і Анкари

Греція є чудовим місцем для гурманів. Вона впродовж століть пропагує інгредієнти місцевого виробництва завдяки своїй віковічній звичці вирощувати овочі, збирати оливки на олію та використовувати всі тип продукції, яку можна уявити. За останнє десятиліття вона збільшила виробництво органічної їжі на 51%. І сьогодні органічні ринки та острівні морепродукти роблять її ненавмисним лідером найбільш стійких продуктів харчування у світі.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини