ГоловнаГотеліПерший у світі віртуальний готель відкрився у метавсесвіті

Перший у світі віртуальний готель відкрився у метавсесвіті

Перший у світі віртуальний готель M Social Decentraland відкрив свої двері у метавсесвіті.

“M Social Decentraland”, частина сінгапурського бренду “Millennium Hotels”, 5 травня запустила свою платформу віртуальної реальності “Decentraland”. Decentraland, що працює на блокчейн-платформі Ефіріум, дозволяє любителям віртуальної реальності створювати аватари, купувати землю і взаємодіяти в місцях і на заходах, що проводяться різними брендами, включаючи Coca-Cola і Fashion Week.

Відвідувачі зможуть зайти в готель з комп’ютера (з мобільного телефону поки не доступно) і, налаштувавши пристрій, завантажити цифровий гаманець з криптовалютою, щоб залишитися на ніч.

Згідно Millennium Hotels, M Social “створений за зразком різних готелів бренду по всьому світу” і “укладає в собі суть бренду M Socia як модного стилю життя, щоб стати місцем збору для всіх і відкрити для себе всесвіт віртуальної реальності”.

Готелі під брендом M Social є в Сінгапурі, Окленді, Нью-Йорку та Парижі, а готель у Сінгапурі був спроектований зіркою інтер’єрів Філіп Старком. Бренд було запущено компанією Millennium Hotels у 2016 році.

Коли ви увійдете в “вестибюль” M Social Decentraland з його віртуального приміщення в Genesis Plaza, вас зустріне аватар на стійці реєстрації та заселить у вашу кімнату. За допомогою свого аватара ви можете взаємодіяти з різними онлайновими “гостями” з усього світу, відвідувати заходи та ночівлі в готелі.

“Millennium Hotels” заявляє, що планує співпрацювати з аналогічними брендами для організації вражень та заходів у новому віртуальному готелі.

У березні такі дизайнери, як Пако Рабан, Dolce&Gabbana, Tommy Hilfiger та інші, представили віртуальні колекції на Metaverse Fashion Week у Децентраленді.
У листопаді віртуальна земельна ділянка площею 500 квадратних метрів у Decentraland була продана за 2,43 мільйона доларів, побивши рекорд найбільшого придбання землі у метавсесвіті.

Свіжі новини

Погода

Також читайте