ГоловнаCOVID Travel NewsЗ сьогоднішнього дня вступають в силу нові правила в'їзду в Україну

З сьогоднішнього дня вступають в силу нові правила в’їзду в Україну

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови щодо перетинання державного кордону

Доводимо до Вашого відома про Зміни в ПКМУ одна тисяча двісті тридцять шість (зі змінами від 22.03.21):

При в’їзді в Україну:

1) Усі іноземці повинні мати негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше 72 годин до перетинання державного кордону (неважливо з якої країни іноземець летить) і поліс медичного страхування.

Застосування самоізоляції чи обсервації до іноземців НЕ здійснюється. Якщо ПЛР-тесту немає – відмовляють у в’їзді.

Звільняються від тестів і страховок (дипломати, члени екіпажу, і інші згідно ПКМУ тисячі двісті тридцять шість).

2) Всі громадяни України підпадають під самоізоляцію / обсервацію (неважливо з якої країни громадянин направляється) шляхом встановлення моб. пріложенія «Дома».

Звільняються від самоізоляції / обсервації громадяни України, які мають негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше 48 годин до перетин кордону.

Початок дії даних вимог – з 00.00 24.03.2021.

Громадянам України не можуть відмовити у в’їзді в Україну, це право захищене Конституцією. Але тепер всі українці при перетині кордону повинні відправлятися на самоізоляцію, пояснив в коментарі ВВС News Україна представник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

«Якщо у громадян України при перетині кордону немає на руках негативного ПЛР-тесту на ковід, вони повинні встановити додаток «Дома», відправитися на самоізоляцію, здати ПЛР-тест в Україні, отримати негативній результат і тоді адміністратори додатку «Дома» знімуть їх з самоізоляції », – розповів пан Демченко.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини