ГоловнаНавчанняУрядові стипендії студентам з України на 2019-2020 академічний рік

Урядові стипендії студентам з України на 2019-2020 академічний рік

Посольство Чеської Республіки в Україні повідомляє про урядові стипендії, які Чеська Республіка в рамках своєї офіційної допомоги для розвитку надає обраним студентам для навчання в магістратурі або докторантурі у державних вищих навчальних закладах Чехії.

Ці стипендії, розраховані на стандартний навчальний період, надаються студентам, які успішно закінчили або успішно закінчать цього року бакалаврську освітню програму та зацікавлені у навчанні:

  1. за магістерською освітньою програмою відповідно до власного вибору з навчанням чеською мовою. Частиною програми є також річний підготовчий курс чеської мови в поєднанні з іншим фаховим навчанням. Залежно від спеціальності у більшості випадків заявники повинні скласти вступний іспит до обраного вищого навчального закладу, на підставі якого вони отримують стипендію для подальшого навчання. Перелік чеських державних вищих навчальних закладів доступний за посиланням: http://www.msmt.cz/areas-of-work/tertiary-education/public-higher-education-institutions-websites
  2. за магістерською або докторською освітньою програмою з навчанням англійською мовою в конкретних вищих навчальних закладах. Перелік запропонованих освітніх програм англійською мовою, для яких можна отримати стипендію, доступний за посиланням: http://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/government-scholarships-developing-countries

Для кандидатів з України на 2019-2020 академічний рік надається близько 10 стипендій в таких пріоритетних галузях: сільське господарство, хімія, технічні спеціальності (енергетика, видобування, електротехніка, будівництво, транспорт), суспільствознавство, навколишнє середовище та інформатика.

Заявки на участь у конкурсі на стипендійну програму приймаються до 30 вересня 2018 року. Реєстрація можлива виключно електронним шляхом за посередництвом Дому закордонного співробітництва за посиланням:  http://registr.dzs.cz/registr.nsf. Заявки, подані іншим шляхом, не приймаються.

Більше інформації Ви знайдете на веб-сторінках Міністерства освіти, молоді і фізичного виховання Чеської Республікиhttp://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/government-scholarships-developing-countries.

Детальний опис програми чеською, англійською або російською мовами доступний також за посиланням на веб-сторінках реєстрації: http://registr.dzs.cz/registr.nsf.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Нам не вистачає 2-х годин: у популярній країні попросили Єврокомісію зробити 26 годин на добу

Норвежцям завжди здається, що на добу не вистачає часу....

У Єгипті біля курорту Шарм-ель-Шейх сів на мілину і зруйнував рідкісний кораловий риф танкер що плив до Росії

На єгипетському курорті Шарм-ель-Шейх сталася НП: біля курорту сів...

В Туреччині почалися арешти через смерть туристів

В Анталії почалися арешти через смерть туристів: як пишуть...

Це неправда: Маск розкрив брехню про долю людства

Знаменитий американський мільярдер Ілон Маск заявив, що людство має...