ГоловнаАзербайджанВ Україні відбулася зустріч за участю азербайджанських бізнесменів

В Україні відбулася зустріч за участю азербайджанських бізнесменів

В посольстві Азербайджану в Україні відбулася ділова зустріч з азербайджанськими бізнесменами, які працюють в країні.

Зустріч розпочалася хвилиною мовчання в пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні. Метою зустрічі було вислуховування проблем азербайджанських бізнесменів, які працюють в Україні, зазначив співробітник посольства Самір Аллахвердієв, який заявив, що пропозиції, озвучені під час дискусій, будуть вивчені через державні органи обох країн.

Виступаючи пізніше, заступник міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Качка заявив, що Україна зацікавлена ​​у діалозі для підтримки азербайджанських бізнесменів.

«У нас є великі плани щодо економічного розвитку регіонів України. Там, де є великий бізнес, там є проблеми. Ми зацікавлені в інвестиціях Азербайджану в Україну і готові надати повну підтримку азербайджанським бізнесменам у цій галузі. “Співпраця з азербайджанською бізнес-спільнотою дуже важлива”, – додав він.

Юсиф Абдуллаєв, виконуючий обов’язки керівника Азербайджанського фонду сприяння експорту та інвестиціям (AZPROMO), подякував українському уряду за захист законної позиції Азербайджану у 44-денній війні. Зазначивши, що Україна є стратегічним партнером для Азербайджану, Абдуллаєв зазначив, що економічні відносини між двома країнами розвиваються: “На жаль, період пандемії негативно позначився на розвитку цих відносин. Ми зацікавлені в посиленні співпраці з відповідними відомствами України для розвитку економічних відносин. Я дякую послу Азербайджану в Україні Ельмірі Ахундовій за підтримку в цій роботі”.

В Україні відбулася зустріч за участю азербайджанських бізнесменів

Зазначивши, що така зустріч важлива для налагодження прямих контактів між азербайджанськими бізнесменами та відповідними українськими державними структурами, посол Азербайджану в Україні Ельміра Ахундова заявила, що економічне співробітництво між двома країнами має розвиватися далі. Посол також наголосив, що українські компанії можуть брати активну участь у відбудові територій Азербайджану, звільнених від вірменської окупації. Азербайджанська держава вже готує державну програму реконструкції та розвитку цих територій. Під керівництвом президента Ільхама Алієва в нашій країні створені сприятливі умови для іноземних інвесторів. Тому українські компанії можуть внести свій внесок у цю роботу.

Тетяна Міскова, заступник директора Офісу з просування експорту України та Володимир Борисенко, віце-президент Полтавської торгово-промислової палати, внесли різні пропозиції щодо розвитку підприємництва в обох країнах.

Потім були заслухані виступи азербайджанських бізнесменів, їх проблеми та пропозиції. Наприкінці обговорень було відзначено, що озвучені на засіданні проблеми та пропозиції будуть вивчені відповідними відомствами України та Азербайджану.

Джерело сайт посольства Азербайджан

Свіжі новини

Погода

Схожі новини