ГоловнаАзербайджанЧерез Нагірний Карабах: Москва і Баку обмінялися різкими висловлюваннями

Через Нагірний Карабах: Москва і Баку обмінялися різкими висловлюваннями

У вихідні Росія та Азербайджан обмінялися різкими словами через просування азербайджанських військ через Нагірний Карабах, повідомляє Reuters.

У 2020 році армія Азербайджану витіснила вірменські війська, які контролювали їх з 1990-х років, із значної частини спірного регіону. Ця шеститижнева війна закінчилася припиненням вогню за посередництва Росії.

У суботу Москва висловила глибоке занепокоєння у зв’язку зі зростанням напруженості в Нагірному Карабаху та закликала до спокою в регіоні. Росія заявила, що азербайджанські солдати порушили перемир’я, увійшовши в зону, яку контролювали російські миротворці в районі села Фарук, але до неділі було виведено звідти.

Баку відкинув претензії Москви. “Жодних змін у позиціях азербайджанської армії у селі Фарук, яке є частиною суверенної території нашої країни, не відбулося”, – заявило вчора міністерство оборони Азербайджану.

За даними міністерства, інформація про виведення азербайджанських військ із цих позицій не відповідає дійсності. “Наша армія повністю контролює оперативну обстановку”, – наголосили у міністерстві.

Свіжі новини

Погода

Також читайте