ГоловнаАвстріяТуристи з Австрії втратили багаж двічі за відпустку

Туристи з Австрії втратили багаж двічі за відпустку

Сім’ї з чотирьох жителів Відня, яка задумала відвідати Лазурний берег Франції, неабияк зіпсували життя працівники аеропорту в Афінах. Як туристи опинились у Греції? Зараз розповімо.

Спочатку, щоб дістатися Марселя з австрійської столиці, мандрівники планували здійснити пересадку в Мюнхені, пише Kronen Zeitung. Проте рейс із Відня до Німеччини скасували. Сім’ї довелося шукати нові маршрути, а найпростіший – літаком до Парижа, а далі поїздом – виявився недоступним через страйки французьких залізничників. У результаті довелося летіти не найзручнішим стикувальним рейсом через Афіни. Шлях неблизький, але кінцева точка має бути досягнута.

Після довгого шляху сім’я приземлилася у Франції. Чого не можна сказати про чотири валізи. Вони до Марселя не долетіли. Відмовлятися від відпочинку ніхто не мав наміру, а все, що для нього необхідно, – від предметів гігієни до одягу – сім’я змушена була купити у Франції.

Багаж не знайшовся ні за два тижні відпочинку, ні після повернення додому. Замість валіз лише вибачення представника авіакомпанії. За його словами, працівники аеропорту в Греції вважають, що виконали свої зобов’язання щодо перевезення багажу.

До речі, про повернення. «Насолоджуючись» відпусткою, сім’я прибула додому початковим маршрутом через Мюнхен. І незважаючи на те, що Греція цього разу залишилася осторонь, багаж сім’ї знову було втрачено. Тепер зникло все, що було куплено у Марселі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини