ЄС виділив 10 мільйонів євро для посилення стійкості в регіонах України

Спільно з Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit ми запускаємо нову програму «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України». Проєкт підтримуватиме місцеві громади, зокрема на сході та півдні України.

В результаті наших спільних зусиль мешканці щонайменш 80 громад Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Чернігівської областей отримають кращий та зручніший доступ до місцевих адміністративних, медичних та соціальних послуг, в тому числі для подолання наслідків, викликаних пандемією.

Крім того, в Херсонській області програма підтримуватиме контрольно-пропускні пункти на адміністративній межі з Кримом, щоб створити українцям комфортніші умови перетину кордону із незаконно анексованим Росією півострвом для збереження людських зв’язків.

Діяльність програми фінансується в 10 мільйонів євро та триватиме до жовтня 2023 року. Програма базується на досягненнях ЄС щодо реагування на конфлікт з 2014 року, багаторічному партнерстві ЄС та GIZ в Україні, а також успішній діяльності з реагування на конфлікт GIZ, який працює з 20 громадами в Луганську та Донецькій області з 2020 року.

  Норвегія скасовує заборону на поїздки в Україну

Незабаром розпочнеться процес відбору громад партнерів у восьми областях. Програма Європейського союзу «Міцні регіони» є частиною пакету фінансової допомоги, який нараховує 190 мільйонів євро, мобілізований ЄС з весни 2020 року для допомоги Україні в боротьбі з COVID-19.

  Норвегія скасовує заборону на поїздки в Україну
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини