ГоловнаМіжнародні організаціїЄСТуристам у Європі загрожують серйозні штрафи за носіння фальшивих дизайнерських речей

Туристам у Європі загрожують серйозні штрафи за носіння фальшивих дизайнерських речей

Нещодавно в Німеччині один із туристів був оштрафований на 5’000 євро за носіння контрафактних кросівок та футболки.

Подорож Європою з підробленими речами може обернутися великими неприємностями, попередили фахівці на сторінках порталу Birmingham Mail. Так, у Німеччині закони про боротьбу з контрафактними товарами є суворими. Закон про товарні знаки забороняє розповсюдження, продаж та зберігання підроблених дизайнерських речей. Так місцева влада бореться з контрафактною продукцією.

Але Німеччина є не єдиною країною, де за неоригінальні речі можуть накласти штраф. В Італії, наприклад, купівля, продаж та володіння підробленими товарами також суворо заборонені. Влада особливо пильна в туристичних місцях та великих містах.

Франція теж активно бореться із контрафактними товарами. Французький кодекс інтелектуальної власності забороняє ввезення, продаж та зберігання підроблених речей. Мандрівникам, упійманим із підробленими речами, можуть загрожувати штрафи у розмірі до 340 000 грн.

Іспанія також підтримує суворі закони, що застосовуються у туристичних районах. Штрафи за зберігання підроблених товарів можуть сягати 140 000 грн. Іспанська поліція та митники часто патрулюють ринки та торгові зони, відловлюючи власників контрафактної продукції.

Швейцарія теж уславилася суворими законами проти контрафактних товарів. Так, у країні діє федеральний закон про захист товарних знаків та вказівки джерела поширюється на імпорт та зберігання підроблених товарів. Якщо у туриста чи місцевого виявлять фальшиві речі, його можуть оштрафувати на суму, еквівалентну до 115 000 грн.

За словами спортивного аналітика Алекса Хеммінга, мандрівникам рекомендується уникати купівлі та носіння підроблених товарів, щоб не зіткнутися з неприємностями в Європі. «Правильний підхід — купувати лише справжні товари та зберігати квитанції для підтвердження їхньої легальності», — запевнив експерт.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Пекельні умови дісталися Єгипту. Згідно з інформацією метеобюро на курорти прийшла місцева спека

Пекельні умови дісталися Хургади і Шрам-ель-Шейха. Згідно з інформацією...

У популярному готелі в Єгипті отруїлися туристи, дійшло навіть до гепатиту А

Готель у Хургаді на все включено довів туристів до...

У Таїланді британець убив росіянина на вечірці біля басейну

У Таїланді місцева поліція розбирається із результатом вечірки біля...

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: туристам запропоновано ходити пішки

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: скандал зчинили...

У Туреччині знайшли ким замінити туристів з України

У Туреччині знайшли, ким замінити українських туристів — як...