Збитки туристичного сектора Єгипту в 2020 році складають 13 мільярдів доларів

За словами Ехаб Абдель Аала, казначея Асоціації культурного туризму, очікувані збитки туристичного сектора Єгипту в 2020 році складуть від 12 до 13 мільярдів доларів.

У бесіді з Daily News Egypt Абдель Аал сказав, що, хоча офіційної заяви єгипетського уряду про розмір втрат не було, цього можна очікувати найближчим часом.

«Дохід Єгипту від туризму становив 16 мільярдів доларів на рік, але в 2020 році Єгипет досяг тільки 2,5 мільярда доларів в січні і лютому», – сказав він. «Таким чином, очікувані збитки становлять від 12 до 13 мільярдів доларів».

Примітно, що Всесвітня рада з подорожей і туризму (WTTC) в своєму останньому звіті показав, що глобальний сектор подорожей і туризму зазнав збитків на 4,5 трлн дол протягом 2020 року через пандемію нового коронавируса (COVID-19).

Глобальний сектор подорожей і туризму зазнав збитків на $ 4,5 трлн у 2020 року через за COVID-19: WTTC

Дані були опубліковані в його щорічному звіті про економічний вплив (EIR) в понеділок, в якому викладено повний руйнівний вплив пандемії на глобальний сектор подорожей і туризму в 2020 році.

Щорічний EIR розглядає глобальний приватний сектор подорожей і туризму та показує його внесок у ВВП. Він показав падіння на приголомшливі 49,1% в порівнянні із загальною світовою економікою, яка впала всього на 3,7% в минулому році.

  Єгипет буде виробляти російську вакцину Sputnik V

Протягом 2020 року відбулися величезні збитки, що дає першу повну картину того, як сектор намагається вижити перед обличчям жорстких обмежень на поїздки і карантину. Вони продовжують загрожувати невідкладному відновленню світової економіки.

В цілому, внесок сектора у світовій ВВП впав до 4,7 трлн дол в 2020 році, що становить 5,5% світової економіки, з майже 9,2 трлн доларів, або 10,4%, в попередньому році.

2020 року – початок 2021 року було руйнівними для подорожей і туризму: мільйони людей по всьому світу опинилися в ізоляції.

Однак дослідження WTTC показує, що міжнародна мобільність і подорожі відновляться до червня 2021 року, це значно збільшить глобальний і національний рівень ВВП, а також робочі місця.

Згідно з дослідженням, внесок сектора у світовій ВВП може різко зрости цього року, збільшившись на 48,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Дослідження також показує, що його внесок може майже досягти рівня 2019 року в 2022 році з подальшим зростанням в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 25,3%.

  Єгипет буде виробляти російську вакцину Sputnik V

WTTC також прогнозує, що, якщо глобальне впровадження вакцини триватиме такими темпами і обмеження на поїздки будуть ослаблені безпосередньо перед напруженим літнім сезоном, 62 мільйони робочих місць, втрачених в 2020 році, можуть повернутися до 2022 року.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Єгипет розпочне мистецький фестиваль “Ніч Рамадана”

Палаци культури пропонують спеціальну програму для дітей, включаючи майстер-класи малювання. Фестиваль "Ніч Рамадана", організований Генеральним управлінням культурних палаців, повинен розпочатися в Північно-Каїрському настінному театрі на...

В Єгипті зняли рекламний відеоролик для залучення туристів

Орган Єгипту зі Сприяння Туризму підготував рекламний короткометражний фільм про Шарм-Ель-Шейх, який пояснює його систему безпеки та переваги. Фільм доступний арабською та англійською мовами,...

Твердження про те, що стародавні єгиптяни були чорними неправдиве: Захі Хавасс

Ми вважаємо, що походження древніх єгиптян було суто єгипетським на основі відкриття, зробленого британським єгиптологом Фліндерсом Петрі в Накаді, говорить відомий єгиптолог. Всесвітньо відомий єгиптолог...

Контейнерне судно EVER GIVEN офіційно конфісковано

Голова Суецького каналу Усама Рабі повідомив Youm7 у вівторок, що контейнерне судно MV EVER GIVEN було офіційно конфісковано, оскільки експлуатуюча компанія не бажає виплачувати...
Погода

Останні новини