ГоловнаЄгипетЄгипет запускає швидкісний поїзд від Червоного до Середземного моря

Єгипет запускає швидкісний поїзд від Червоного до Середземного моря

Єгипет має намір побудувати першу в країні швидкісну залізничну лінію, яка з’єднає Червоне море з Середземним морем. Весь маршрут пролягатиме 1000 кілометрів, а перша ділянка довжиною 460 км з’єднає Ель-Аламейн на узбережжі Середземномор’я в Єгипті та Айн-Сохна, два невеликих, але швидко розвиваючих міста. Потяг буде проходити через 15 станцій, включаючи поки що неназвану «нову адміністративну столицю», величезний будівельний проект, розпочатий у 2015 році для переміщення урядових будівель приблизно на 45 км за межі Каїру.

Будівництво залізничної лінії планується завершити за два роки, а проектувати, встановлювати та підтримуватиме буде компанія Siemens, німецька промислова виробнича компанія.

Єгипет запускає швидкісний поїзд від Червоного до Середземного моря

“Ми маємо честь і гордість розширити наше довірче партнерство з Єгиптом”,сказав Джо Кезер, президент і генеральний директор Siemens AG. “Побудувавши високоефективну залізничну систему для країни, ми підтримаємо єгипетський народ доступними, чистими та надійними перевезеннями”.

Незважаючи на те, що проект “Сіменс” приведе перший швидкісний поїзд в Єгипті, ця країна має мережу поїздів з 1850-х років, і це перша країна з системою поїздів в Африці та на Близькому Сході. Нинішня мережа Єгипту налічує понад 5000 км колії, що з’єднує майже кожне велике місто, але система застаріла та недофінансована, що призвело до ряду смертельних аварій за останні роки. Зараз Єгипет щомісяця отримує нові вагони поїздів російського виробництва для модернізації свого рухомого складу.

У Марокко знаходиться перший в Африці швидкісний поїзд під назвою Al Boraq, який відкрився в 2018 році і курсує між Танжером і Касабланкою. Нова лінія поїздів означала, що поїздка між двома містами була скорочена з майже п’яти годин до трохи більше двох годин.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини