Єгипет планує 2-й унікальний парад для передачі царя Тутанхамона до Великого Єгипетського музею

Міністр туризму та старожитностей Єгипту Халед Ель-Анані оголосив, що буде підготовлена ​​чергова грандіозна хода для перевезення Тутанхамона до Великого Єгипетського музею.

Енані заявив, що ця процесія буде такою ж унікальною, як парад Золотих фараонів, що відбувся 3 квітня, коли 22 королівські мунітети давньоєгипетської влади були передані з єгипетського музею в Тахрірі в Національний музей єгипетської цивілізації у Фустаті, під час урочистості, що належить величі давньоєгипетської цивілізації.

Під час виступу на симпозиумі Королівських мумій, який був організований для святкування параду Золотих Фараонів в рамках діяльності дев’ятої наукової конференції університету Айн Шамс, Анані заявив, що план ходи полягав у величному похованні, заплативши належну повагу до королів та цариць та їх історії. “Нашою основною метою було продемонструвати престиж у всьому”, – сказав Анані.

  Єгипет готується до церемонії відкриття Нової адміністративної столиці

Єгипет планує 2-й унікальний парад для передачі царя Тутанхамона до Великого Єгипетського музеюВін зазначив, що мумії були науково обгорнуті, щоб зберегти їх. “Хоча деякі просили показати мумії, але нам було важливо зберегти їх”, – продовжив Анані.

Анані підкреслив, що кожен рух і деталь процесії ретельно вивчався, а археологічний зміст ретельно переглядався та пов’язувався з єгипетською ідентичністю.

Крім того, Анані сказав, що відвідуваність першого представника культури у світі, директора ЮНЕСКО; і перший представник туризму у світі, секретар Всесвітньої туристичної організації, доводить важливість Єгипту в галузі туризму та археології для всього світу.

Дев’ята наукова конференція Університету Айн Шамс проходить під назвою “Четверте покоління університетів – між реальністю та сподіваннями” і проводиться під патронатом міністра вищої освіти та наукових досліджень Халеда Абдель Гаффара.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Єгипет розпочне мистецький фестиваль “Ніч Рамадана”

Палаци культури пропонують спеціальну програму для дітей, включаючи майстер-класи малювання. Фестиваль "Ніч Рамадана", організований Генеральним управлінням культурних палаців, повинен розпочатися в Північно-Каїрському настінному театрі на...

В Єгипті зняли рекламний відеоролик для залучення туристів

Орган Єгипту зі Сприяння Туризму підготував рекламний короткометражний фільм про Шарм-Ель-Шейх, який пояснює його систему безпеки та переваги. Фільм доступний арабською та англійською мовами,...

Твердження про те, що стародавні єгиптяни були чорними неправдиве: Захі Хавасс

Ми вважаємо, що походження древніх єгиптян було суто єгипетським на основі відкриття, зробленого британським єгиптологом Фліндерсом Петрі в Накаді, говорить відомий єгиптолог. Всесвітньо відомий єгиптолог...

Контейнерне судно EVER GIVEN офіційно конфісковано

Голова Суецького каналу Усама Рабі повідомив Youm7 у вівторок, що контейнерне судно MV EVER GIVEN було офіційно конфісковано, оскільки експлуатуюча компанія не бажає виплачувати...
Погода

Останні новини