ГоловнаЄгипетЄгипет проведе перший в історії Королівський парад мумій

Єгипет проведе перший в історії Королівський парад мумій

Двадцять дві королівські єгипетські мумії будуть передані до Національного музею єгипетської цивілізації (NMEC) під час довгоочікуваного параду на вулицях Каїра 3 квітня, повідомило в міністерство туризму Єгипета.

У відео-тизері на Facebook міністерство повідомило, що 22 мумії будуть передані парадом з єгипетського музею в центрі Каїра до NMEC у Фустаті. “Не пропустіть цю неперевершену, раз у житті подію. Слідкуйте за Золотим парадом фараонів 3 квітня 2021 року”, – сказано в повідомленні.

Королівські мумії, разом із 17 королівськими саркофагами 17, 18, 19 та 20 династій, будуть доставлені до музею, включаючи 18 мумій королів та чотирьох королев.

Серед мумій є мумії царів Рамзеса II, Сеті I, Секненра і Тутмоса III, а також цариць Хатшепсут, Мерітамун, дружини царя Аменхотепа I, і Яхмоса Нефертарі, дружини царя Яхмоса.

Національний музей єгипетської цивілізації
Національний музей єгипетської цивілізації

Хоча міністерство не розкрило ніяких подробиць, очікується, що королівська процесія, яка відбудеться в перший тиждень квітня, поверне глядачів у давньоєгипетський період, коли королі і королеви були перенесені в свої гробниці у вічність.

У новій процесії королівські мумії будуть перевезені по Нілу в супроводі колісниць і коней. В останні кілька років в NMEC велася робота по обладнанню залів музею для розміщення мумій і саркофагів.

NMEC займає площу близько 135 000 квадратних метрів і виходить на озеро Айн-аль-Сіра, недалеко від релігійного комплексу, де розташована мечеть Амра ібн Аль-Ааса, недалеко від Висячої церкви і синагоги Бен-Езра в Старому Каїрі.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...

Острів у Сицилії захопили кози. Влада придумала незвичайну акцію, щоб їх позбутися

Невеликий острів у Сицилії — Алікуді — затопили дикі...

У США жінка ледь не втратила зір через сонячне затемнення

Жителька США, яка не розкривала своє ім'я, майже втратила...

Греблі, що рятують мільйони життів: найбільші споруди світу

Людство створює греблі з різних причин: для запобігання потопам,...